Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fussunk-e? Szerezzünk csúzlika...

Esopus kérdése:

Fussunk-e? Szerezzünk csúzlikat? Legyünk szuper toleránsak? Menekültileg mit érdemes?

Figyelt kérdés
ugye én még egy migránst se láttam de mi lesz ha egyszer csak kopogtatnak. kéne valami protokoll az átlag magyarnak...

2015. szept. 16. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
1 elküldőd a p.icsába 2 ha nem megy kolbásszal kinálod 3 ha nem eszik belöle fejsze a szeme közé
2015. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Ne fussunk már, ne legyen belőlünk is menekült, inkább harcoljunk a hazánkért.
2015. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Ha bekopog egy hozzád, azt javaslom, tiszta erőből üvöltve azonnal vesd rá magad, és ott üsd, ahol éred! Az életedért fogsz harcolni, nem válogathatsz az eszközökben.


Különben amióta kiderül, mennyien vannak az országban a migránsszívűek (én csak így hívom a libbant kommunista hazaárulókat), a biztonság kedvéért ugyanezt a magatartást javaslom a magyar kopogtatóknál is. Sosem lehet tudni, nem csak idézőjeles "magyarok"-e. Jobb félni, mint megijedni! Támadj te először, Attila király utódai vagyunk!

2015. szept. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!