Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van mindent szarság...

Mi értelme van mindent szarságot összehordozni a menekültekkel kapcsolatban az interneten? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy a menekültek nálunk nem kívánatos emberek én sem támogatom ezt személy szerint, de az már kicsit nem sok, hogy úgy alázzák őket, hogy tüntetnek meg embereket ölnek, holott semmi ilyesmi nem történt, vagy ah történt is,olyan képeket tesznek hozzá, amik évekkel ezelőtt készültek? Pl.: van egy videó ahol a menekültek dobálják a magyarokat a keletinél, de elvileg nem a menekültek kezdték, ők csak visszadobálták amiket a "gengsztergyereket" odadobáltak nekik... meg hiszem hogy nem kívánatos személyek, de akkor is: miért nem lehetne békén hagyni őket, miért kell ilyen hazugságokat híresztelni róluk? Pl. a budafoki késelés vagy a menekülttáborban való lázadás, sőt, Svédország zászlajának elégetése meg arab zászló Németországban ezek a képek több mint 5 évesek...
2015. szept. 19. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
egyetértek amúgy, de szoktak lázadni a táborokban.
2015. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt nem mondom hogy nem szoktak lázadni, de akkor is, minek kell olyanokat híresztelni róluk hogy kegyetlenül gyilkolnak meg h álcázott terroristák stb...
2015. szept. 19. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
5 év alatt elévülnek ezek a dolgok szerinted?
2015. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velkám tu dö riöl vörld.


A gyengén manipulált hazugság felsimerése volt az első lépés, gratulálok teljesítetted a szintet.


A következő egy kicsit nehezebb lesz, ott már egészen hihetően és kultúráltan fogják a blődséget rádsózni.


És ez még mindig csak az eleje, az igazán nehéz részek még hátravannak, szóval hajrá, csak így tovább.

2015. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elfogult vagy, de hisz mindenki az...


A média (és egyéb hírforrások) hazug sárdobálását kifogásolod (megjegyzem, én is) , de "gengsztergyerekként" hivatkozol a migránsokat dobálókra.

Gondolom ott voltál személyesen és láttad ki kezdte.


Gondolom láttad az erkölcsi bizonyítványukat, tudomásod van arról, hogy mindnek priusza van.


A migránsok erkölcsi bizonyítványát nem is láthattad, mert az irataik hogy-hogy nem elvesztek a hosszú úton...


Nehéz "békén hagyni" azokat, akiknek nagy része mindenféle papírok nélkül szeretne bejutni az Unióba ( ezt például nem találod furcsának? ) és sérelmezi, hogy ezt nem engedik meg neki.


Akik meg eljutottak Ausztriáig, Németországig, most már Dániába és Svédországba mennének, továbbra is elutasítva mindenféle regisztrációt.


Nem a háború (ami Szíriában már 4 éve! tart) vagy a gazdasági kilátástalanság miatt ideözönlő tömegekkel van a gond (még nem...), hanem a velük esetleg beszivárgó terroristákkal, ISIS ügynökökkel.


Szép dolog az idealizmus (nekem is volt, de a kinőttem), csak attól tartok (és ne legyen igazam!!!), hogy az Európai Iszlám Kalifátusban az idealistákat minimum főbe lövik majd. Már ha szerencsések lesznek és nem égetik el élve őket. A petróleum sokáig ég.

2015. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az internet és a média egy eléggé összetett dolog. Teli van hülyékkel, manipulátorokkal, lájkvadászokkal, unatkozó emberekkel, igazmondókkal, és megmondókkal.


Bármit lehozhatnak az interneten, bármit megmutathatnak a tv-ben, úgy sem vagy ott, nem tudod mi történt valójában.

A facebook-on terjedő s**rokat általában valami lájkvadász "értelmiség" készíti, a sok ütődött, egyöntetű barom pedig fejvesztve lájkolgatja, mert azt hiszi, sőt, meg van róla győződve hogy ezzel valami értelmes dologhoz adják a nevét. Persze, ebben a képletben maga a lájkvadász a legértelmesebb mindenki közül, mert fel tudta használni a sok birkát.


A hivatalos médiákkal is ez a helyzet. Megírnak mindent, felturbózzák az éppen aktuális témát. Azonban, ebben a képletben sem a média a hülye, hanem az, aki mindent elhisz amit ott lát.


Itt van még az a tény is, hogy a hivatalos médiát a politikusok, pénzemberek, és egyéb olyan csoportok uralják/irányítják, akiket nem lehet a nevükön nevezni ;).

Jelenleg Magyarországon menekültellenes politika zajlik. Ahhoz hogy ezt te meg tudd emészteni, neked is menekültellenessé kell válnod. Erre felhasználják a televíziót, a rádiót, és az internetet. Rafináltak ám ezek, megtalálják a módját, hogyan tereljenek valami irányába. Német és más országokban menekültpárti liberális politika van, ott a média éppen az ellenkezőjét nyomatja. Szidja a gonosz Magyarországot, a menekültellenesség szimbólumát, arra az útra terelve az ő polgárait, hogy együtt érezzenek a szegény, hányatott sorsú menekültekkel.


Azonban a teljes médiaellenesség is rossz döntés. Ha teljes mértékben elítéled a hírcsatornákat, akkor annak sem fogsz hinni, aki az igazat mondja, és mutatja.

Szóval hidd azt amit igaznak hiszel, de ne zárkózz be birka módjára. Ne ragaszkodj csökönyösen az egyik oldalhoz. Ne könyveld el magadban sem azt, hogy a menekültek rosszak, sem azt, hogy jók. Persze, végül úgyis jobban fogsz kötődni az egyik oldalhoz, mint a másikhoz.


Én, mint független hírforrás annyival tudok segíteni a térfélválasztásban, hogy elmondom az én tapasztalataimat. Én személy szerint még nem találkoztam egy agresszív menekülttel sem. Nem inzultáltak, nem bántalmaztak. Azonban kiváltottak belőlem egy bizonyos ellenszenvet, és ezért inkább én is abba az irányba hajlok, hogy nekik semmi keresnivalójuk Európában. Fájó azt látni, hogy amikor jövök haza a vasútállomásról, és látom, hogy a szegény menekültek ott hédereznek a fűben, várják a vonatot, és közben eszik a mekis kaját, eszik a csipeszeket, és isszák a cocakólát. Ilyenkor belegondolok, hogy basszus, én bejárok dolgozni, utazással együtt erre 10 órám megy rá naponta, és mégsem engedhetek meg magamnak ilyen szintű luxust. Szóval, előbb talán az európai polgárokat és európai nincsteleneket kéne szánni-bánni, nem pedig ezeket a mindenhonnan jött népeket. Mert csórókért nem kell ám Afrikáig menni. Majd ha itt helyreraktak minden, és mindenkit, akkor már körülnézhetünk európán kívül is.

Azt is tanúsíthatom, hogy az ideérkezők nem civilizáltak, úgy vonulnak végig mint egy állatcsorda. És ezt sem az m1-en láttam. És sajnos, azzal is együtt kel értenem, hogyha az iszlám elakar juttatni néhány terroristát Európába (márpedig miért ne akarna), ennél jobb időpontot nem talál. Szóval az ártatlanok közt megbúvó terroristákat sem tartom akkora hülyeségnek. És ez egyszerű parasztlogika.


Na bocsi a hosszú kommentért, úgy sem olvass idáig senki. Na sziasztok!

2015. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!