Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy Mo-n akik...

Hogy lehet, hogy Mo-n akik homogén nemzetállamokat szeretnének, szinte mind azt a pártot támogatják, amelyik tűzzel vassal küzd az ellen az eszme ellen, mely szerint a zsidóknak vissza kell térniük Izraelbe?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Voltaire mondta annak idején, ha meg akarod tudni, ki parancsol, ne azt nézd, ki a vezető (névleg), hanem azt, kit nem szabad szidni.

A többi ebből következik. Gondolkodj.

2015. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kár, hogy a kérdésre nem sikerült válaszolnod


- hogy jön ez egyáltalán ide?


- a parlamentben tilos kiejteni a "cigány-bűnözés" szót, akkor a romák is benne van az összeesküvésben? A melegek is? A bevándorlók is? Minden kisebbség? (tekintve, hogy a kisebbségek szinte kivétel nélkül jobban vannak védve, mint a többsége táradalom)

2015. szept. 20. 16:31
 3/11 A kérdező kommentje:
*többségi
2015. szept. 20. 16:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem értem a kérdésben rejlő állítást. Megmagyaráznád?
2015. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Melyik részét nem érted? :)


Megfogalmazom másképpen.


Mo-n többnyire ugyanazok szeretnének "zsidó-mentes" Magyarországot - és hangoztatják ezt büszkén pl a kuruc infón - akik ellenzik, hogy a zsidók visszatérjenek Izrael földjére (cionizmus) és olyan pártot támogatnak, ami szintén ellenzi ezt a mozgalmat (Jobbik).

2015. szept. 20. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Az anticionisták azzal nem értenek egyet, hogy a zsidó nép elüldözze az arabokat a hazájukból. A cionizmus egyébként sem fedi le a zsidóságot, ez inkább egy hatalomvágyó ideológia. A vallásos zsidók például nagyon ellenzik. Persze ezt nem jelenti azt, hogy a zsidó ember nem élhet a saját népe által vezetett államban (mert mondjuk más a világnézete, ateista stb.) csak más kérdés, hogy ezzel háborút csinál. Én ezért rühellem a cionizmust, mert egy háború generátor ideológia (nem azt mondom hogy a palesztinok szentek).

És most mindent felejts el, mert a Jobbikra térek. A Jobbik szavazóbázisának nagy része csak szimplán rohadjanak meg a zsidók és ennyi.

2015. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

@Kérdező:

azt mondod tehát, hogy vannak, akik azt szeretnék, hogy a zsidók menjenek el Mo-ról, de azt ellenzik, hogy Izraelbe menjenek? Na, ezt nem is értem, meg nem is tudok arról, hogy vannak-e olyanok, akik egyszerre mindkettőt akarnák. Bár lehet, hogy az ismereteim fogyatékosak. Ha Nem Izraelbe mennének, akkor hová?


És ez az egybeesés hogyan állapítható meg? Mert statisztika nem igazán van erről, szerintem.

2015. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6 Túlzás, hogy a vallásos zsidók ellenzik. Egy csoport ellenzi, az átlag "vallásos zsidó" nem.


Hatalomvágyónak nem nevezném. Annyira hatalomvágyó, mint hogy én örülök, hogy itt van nekünk a kárpátmedence.

Háborút generálhat? Természetesen, mint minden nacionalizmus, beleértve a miénket.


7 Ezt most komolyan kérded?

2015. szept. 21. 00:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom, nem fogsz felvilágosítani. Részemről kiszálltam.
2015. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet, ... ?"


Úgy, hogy a "tiszta nemzeállam" a szélsõjobb elképzelése, az Izraelellenesség a szélsõjobb és szélsõbal egyaránt.


A szélsõségeseknél pedig meddõ törekvés volna logikát keresni.


# 6 tegnap 18:53

"Az anticionisták azzal nem értenek egyet, hogy a zsidó nép elüldözze az arabokat a hazájukból."

Azzal a cionisták sem értenek egyet.

A cionisták és az anticionisták között az a különbség, hogy a cionisták tudják, mit jelent a cionizmus, ismerik Izrael Államot, az anticionisták meg nem, õk a zsidókkal szembeni gyûlölködésükbõl vezetik le elképzeléseiket. Ezekhez aztán elszigetelt, nagyon ritka szélsõséges esetekbõl, manipulált videoklippekbõl gyártanak "bizonyítékokat".


átlagembör nevű felhasználó

"statisztika nem igazán van erről"

De. Készült közvéleménykutatás, abból tudható.

2015. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!