Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem izléstelen Buchenwaldban...

Nem izléstelen Buchenwaldban szállásólni a migránsokat? Akkor nálunk Recskre tennék őket?

Figyelt kérdés

Elég gusztustalannak tartom, hogy a menekülteket náci haláltáborokba költöztessék. Ezt csak én gondolom így?


[link]


Akkor az itt maradt menekülteket recskre költöztetnék?



2015. szept. 20. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hová kéne máshova? Vidd őket haza!
2015. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

"Hová kéne máshova?"


Birkenauba. Ott még be lehetne üzemelni néhány gázkamrát. Ráadásul Buchenwaldban már egy normális krematórium sincs, mit fognak csinálni a tetemekkel?

2015. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Oda vakü mind, a fene a fajjukat.
2015. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oda viszik őket, ahol még van hely. A kaszárnyák megfelelnek.
2015. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Morbid, de azt olvastam, hogy a menekültek jól érzik ott magukat. Azon akadtam ki, hogy a németek amúgy is tervezték újranyitni a tábort, tudom, hogy nem az eredeti célra, de akkor is, milyen rosszul hangzik már?! Egyáltalán miért nem tüntették még el ezeket a táborokat a Föld színéről?
2015. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aushwitzban is van meg hely ugy hallottam.
2015. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felőlem a gázkamrákba us vihetik őket.
2015. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

droid 88

egyetertek. en Ausztraliaban elek es egy rohadt kis tetu radikalis muszlim most lott fejbe egy szolgalatbol kijovo rendort aki rogton meghalt a helyszinen. elotte ott orditotta hogy allah Akbar a rendorseg elott. szerencsere a masik rendor agyonlotte. 15 eves volt es allitolag az ottani moszkban szervezodnek a radikalisok (paramatta Sydney). a novere meg a batyja elozo nap hagytak el az orszagot. iraki-kurd szarmazasu volt de Iranbol jottek ide. a tetvek.

2015. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem az sokkal ízléstelenebb, ahogy ők viselkednek.

Amúgy meg fogalmuk sincs az európai történelemről, nekik aztán olyan mindegy. Ja, nem, mert ők luxushotelbe szerettek volna menni, vagy rögtön saját lakást akarnának!

2016. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remek ötlet, hogy oda vitték őket, csak az a baj, hogy nem dolgoztatják őket fegyveres őrök felügyelete alatt, úgy ahogy ez szokásos volt annak idején.
2016. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!