Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A barátnőm erősen baloldali...

A barátnőm erősen baloldali beállítottságú, és olyan kijelentéseket tesz, hogy "én bírom Gyurcsányt" - viszont én jobboldali vagyok, és ez konfliktusokat szül kettőnk között?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom megérteni, hogy egy bukott politikuson mit lehet bírni...? az egész ember hazugságból és manipulálásból áll.

Ez tény, főleg amit az elmúlt hetekben művel, az már messze túl tesz a magyar emberek érdekein.

Számomra Gyurcsány egy visszataszító undorító ember, és nem tudom elfogadni, hogy a szerelmem egy ilyen embert tart megfelelő politikusnak az ország kormányzására.

Megmutattam neki ezt a videót is:

https://www.youtube.com/watch?v=UHDK92EzvB4

És erre is azt mondta, hogy ebben nincs semmi hazugság, és hogy ezt nem érti miért mutattam meg neki....


Hogyan lehetne végre felnyitni a szemét, hogy amiben hisz az teljesen baromság?

Kezd már a kapcsolatunk rovására menni a dolog....

Én soha nem politizáltam, soha nem Fidesz-eztem előtte, viszont ő mostanában egyre többet élteti Gyurcsányt.

Mit kéne tennem, hogy ez az egész dolog ne tegye tönkre a kapcsolatunkat?

Régen soha nem volt szó ilyenről, csak az elmúlt egy hónapban van ez.

Talán ha tudom, hogy ennyire Gyurcsány fan, akkor az elején már másképp álltam volna hozzá..

Viszont tényleg nem tudom elviselni, hogy egy gusztustalan magyar ellenes, magyar gyűlölő, bohóc legyen a példaképe...



2015. szept. 24. 19:38
1 2
 1/17 hollófernyiges ***** válasza:
80%
Sokan meg a te bálványaidról gondolják ugyanezt, szóval vagy nem politizáltok egymás közt vagy szakítotok.
2015. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez nagy szívás!

Egyébként tehetséges a kedves hölgy?

Gondolok itt elsősorban azokra a bizonyos technikai részletekre amiket inkább a szexualitás topicban lenne helyes bővebben kifejteni.

Tud csinálni rántott húst?

2015. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Hány éves a barátnőd? 80?
2015. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom hány évesek vagytok, vagy milyen a kapcsolatotok (írásod alapján fiatalnak tippelnélek, ez esetben a lány azt szajkózza amit a szüleitől hall, illetve nyílván te is.)


Én is jobboldali vagyok, az egyik legjobb barátom nagy baloldali. Rendes érvek mentén nagyon jól tudunk poltizálni. Elértem hogy az én nézőpontomat is teljesen megérti, de családi okok miatt szavaz mégis a baloldalra... Sőt, jobban is szeretek vele poltizálni, mint velem egyetértő, de gondolkodni képtelen pártkatonával...


Illetve volt nekem is egy baloldali barátnőm még 19 évesen. Szülei hatására volt baloldali, akiknek egyetlen okuk a fideszellenesség volt. Amikor szóbajött a politika, akkor csak felbőszítenünk sikerült egymást, mivel nem értette az érvelés lényegét, csak annyit tudott, hogy Orbán a sátán, és mindenki fajgyűlölő... Megállapodtunk, hogy nem hozzuk szóba a politikát, és így (leszámítva hogy nem volt egy IQ-betyár) nagyon jól kijöttünk, és egy angyali lány volt...


Ha akarod kicsit húzni az agyát, akkor játszd le neki ezt a két videót :)


[link]


[link]

2015. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Nagy kamukérdés...
2015. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Egy kapcsolatban dugni kell és nem politizálni.
2015. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Gyurcsány nem magyarellenes csak antifasiszta, antikonzervtatív és néha hajlamos eléggé túltolni, de lássuk be, úgy néz ki mint aki a legszívesebben gázkamrába küldené a magyarokat?


Amit a linkelt videóban mondott arra ugyan nincs bizonyíték, de az ellenkezőjére sem, szóval ki-ki döntse el, hogy mit hisz.


"Én soha nem politizáltam, soha nem Fidesz-eztem előtte"


ezek szerint nem Jobbikos vagy? akkor olyan nagy törésvonal nincs köztetek, a Fidesz akárhogy kommunikál, sok olyan jellemzője van, ami inkább baloldali mint jobboldali, én mindkét párttal egyetértek bizonyos dolgokban

2015. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A politizálás egy baráti vagy párkapcsolati körben nagyon rossz ötlet. Ne beszéljetek róla.
2015. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
A nőknek sokszor jók a megérzésük.
2015. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ez a kapcsolatodban valóban gond, akkor nem a párod politikai nézeteivel van gond, hanem a kapcsolat működésével.

Egy kapcsolatnak az évek során ennél keményebb próbákat kell elviselnie. Ez egy jó konfliktuskezelési próba lehet.

2015. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!