Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják ballib ideológus...

Gerifan kérdése:

Miért mondják ballib ideológusok, hogy mindenkit ide kell hívni, és befogadni Afrikából, ez soha vissza nem térő alkalom erre a csodára, és hogy szégyen ma magyarnak lenni?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam a tv-ben az egyiket, nem nevezem meg, szakálla van...

Arról látványosan nem beszélt, hogy mi lesz akkor a magyar kultúrával, és a kereszténységet vajon felveszik e a muzulmánok



2015. szept. 26. 09:42
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit, támogatom a bevándorlást, de csak ha buddhisták, vagy keresztények jönnek. Tessék pl ide telepíteni 1 millió keresztényt a Fülöp-szigetekről, ha annyira kell a bevándorló, vagy 1 millió thaiföldi buddhistát.
2015. szept. 26. 10:30
 12/30 anonim ***** válasza:
35%

10:21

"Nem ezrek jönnek,hanem napi min 10 ezer, de később lehet több."


És ebből a napi tízezerből hányan maradnak itt, akik "veszélyeztetik" a magyar kultúrát?


"Majd ha Szaud-Arábiában ezrével épülhetnek a keresztény templomok, vagy alakulhatnak ateista körök, akkor jöjjenek ide."


Nem értem mi az összefüggés. Tehát szerinted az a jó ami Szaúd-Arábiában van?


"Tegnap láttam a tv-ben az egyiket, nem nevezem meg, szakálla van..."


Ha jól sejtem Tamás Gáspár Miklósra gondolsz. Nem értek vele egyet, mert totál szélsőségekben gondolkodik. Nem is beszélve arról, h szerintem egy politikai analfabéta.

2015. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Hát nekünk az sem jó, ha az Únio motorjaként funkcionáló Németország megrokkan a sok migráns miatt. Szaud Arábia felajánlotta, hogy 500 mecsetet épít a keresztény Németországban. Inkább fogadja be ő a bevándorlókat, ne egy másik országban építkezzen !
2015. szept. 26. 10:35
 14/30 anonim ***** válasza:

"Hát nekünk az sem jó, ha az Únio motorjaként funkcionáló Németország megrokkan a sok migráns miatt."


Előbb lesznek a németek bevándorlásellenes szélsőjobboldaliak, mint hogy megroppanjon a gazdaságuk. Ez pedig nekünk nagyon is jó.

Ezt kéne már végre felfogni a sok rettegőnek.

2015. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

# 8/8 Időpont ma 10:21


Hülye vagy te anélkül is. Ennyi erővel nekem van egy videóm amin vitya elismeri, hogy balfsz, de nem vagyok hajlandó belinkelni, higgyétek el :-D

2015. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszi a személyeskedést. Látom, sokan vannak itt is olyanok, akinkek ha nem tetszik az övékétől eltérő vélemény, akkor személyeskedéshez folyamodnak.

Nem linkelem be, mert nem óhajtok senkit sem sértegetni, meg megnevezni, és személyeskedni. Ha megadnám a nevét, az már személyeskedés lenne.

2015. szept. 26. 10:45
 17/30 anonim ***** válasza:
9%

Sajnos a németekbe a második világháború után belenevelték a büntudatot,most kezdenek talán ébredezni

a migránsok nagy része fiatal férfi,akik soha a büdös életben nem fognak beilleszkedni,dolgozni,kulturájuk,életvitelük teljesen más

Nekik pl egy nö semmit nem jelent

de a nonszensz hogy a liberálisokat is utălják,akik annyîra pátyolgatnák öket

2015. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"A magyar lakosság döntő többsége sem keresztény."


Miér kéne köröszténynek lennie? A magyar emberekre Első Nemzetgyalázó Vajk fegyverrel kényszerítette rá a köröszténységet. A nép meg utálja mint a szart. A magyaroknak megvan a saját vallásuk és nem fognak körösztény segget nyalni.

2015. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

10:45

Az nem személyeskedés, ha megnevezed.


A személyeskedés az, ha a kijelentést az illető személye miatt kritizálod, ahelyett, h magát a kijelentést cáfolnád meg.

2015. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%

# 16/19 Időpont ma 10:45


Fogalmad sincs a szavak jelentéséről, és használod őket. Miért?

2015. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!