Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi állhat a háttérben? Kivel...

Mi állhat a háttérben? Kivel rúgta össze Lajcsi a port? Vajon elverik ezt most rajta vagy kimossák valami "jaj elnéztük elnézést" szöveggel?

Figyelt kérdés
Esetleg vkinek vannak mögöttes infói? Lajcsi amúgy milyen politikai nagykutyákhoz kötődik?
2015. szept. 26. 15:15
1 2
 1/14 szántóvető ***** válasza:
51%
miért kell mindenbe beleképzelni a politikát?felnyomták,eljárás indult ellene,nyilván kap valamilyen büntetést.
2015. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Kit érdekel, hogy mi van L.Lajcsival? A sok gagyi, néphülyítő szemét mulatós "zenéért" már önmagában megérdemelné a börtönt :D
2015. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
68%
Értem én, hogy most azért került előzetesbe, mert valakinek nem tetszett az arca. Nade az áram/gázlopás megtörtént-e?
2015. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

ebből is látszik, hogy amit a médiában mondanak, azt a sok ostoba be is szívja nagy levegővel.

miért lenne bármi köze Galambos Lajosnak a politikához?

ez egy hihetetlen egyszerű paraszt vakítás volt ő, és az ügyvédje részéről, hogy arra terelik a figyelmet ami a valódi tényeket, a több 10 milliós lopást a háttérbe szorítja.

Lajcsink a nevén és tulajdonában lévő ingatlanokból lopta a közművet, és lebukott.

ráadásul még meg is vesztegette a közműves embereket, akik felfedezték a lopást.

akkor most nem értem, ha maga a pápa is dobta volna fel, akkor is loptak és vesztegettek, ennyi.

2015. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, h miért kellett ennek az embernek lopni az áramot?! Szerintem majd el lesz simítva az ügye, mint Stólnak, majd alázatosan bocsánatot kér...

Lehet nem is az áramlopás volt a legnagyobb probléma vele, hanem vmi politikusnak nem tetszett...

2015. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5: Stohl-nak annyira azért nem mondanám, hogy el lett simítva az ügye.
2015. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

persze, hát egy dolog h lopott, na de ez alapján minden harmadik házban lakót le lehetne csukni sztem. szal vmi van itt még pluszban a háttérben.


a kérdésre meg: ne viccelj, mi az ami ma Maon nincs összefüggésben a politikai érdekkörökkel?

2015. szept. 26. 15:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Amíg futott a szekér az MSZP-nek, addig úgy tudom erősen Mszp-s volt.

A 2010-es kormányváltás óta eléggé semlegesnek tűnt politikailag.

Tény, hogy nem állt a tribünön a Fidesz választási győzelme után Orbán mögött és a Bálnában sem volt ott, de nem is kiabált rájuk kígyót-békát.

Gondolom az "élni és élni hagyni" taktikáját választotta.


Nem hinném, hogy ez most politikai ügy lenne, ez egy szimpla, "különösen nagy értékre, üzletszerűen, folytatólagosan elkövetett" történet.

Az már más kérdés, hogy ha Lajcsinak meg lett volna a kapcsolat a legfelsőbb Fidesz körökhöz, akkor nagy valószínűség szerint most a haja nem görbül.

2015. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most ennek mi köze van a politikához? Lopott 30 millió forint értékben és meg akarta vesztegetni a hatóságiakat. Ha én ezt tenném akkor is csattanna a bilincs rajtam és nem 2 napra vinnének be a meseházikóba
2015. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jójó lopott, ahogy minden fideszes, és nem 30 millát. ahogy utolsó is mondta, vszínű ellenzéki a Lajcsi, ma kizárt h fideszes megüthesse a bokáját, nemhogy bíróságra, már az ügyészségre se juthatna az ügy.
2015. szept. 26. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!