Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet pénzzel támogatni...

Lehet pénzzel támogatni valamiféle magyarokat képviselő mozgalmat? Például a betyársereget?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 15:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nincs lepontozás,de én azért nem szeretem a romákat,vagy cigányokat,kinek hogy tetszik mert a többségük tényleg ok nélkül bánt olyat,aki rájuk sem néz.Mellékelném hogy minden bizonnyal több helyen lehetnének ott,ahol aztán pár hétre pelenekát adnának a helyi kisebbségre.Mindenféle rasszista fennhang nélkül mondom ezt,szerintem ez helyes lenne.Hülye példa,de mondhatnám azt is hogy "üzemanyagpénz" mert hát gondolom nem lovakon közlekednek a bajos települések között.Egy példa,amire lehetne költeni!
2015. okt. 1. 20:12
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja,és nem adószázalékra gondoltam,hanem konkrétan készpénzre,amit személyesen adnék át nekik.Példa:200 rugót szívesen adnék nekik ha nem többet.Nincs pénzem,de lehet hogy hamarosan összeszedem magam és megtöltöm a "széfemet" mert talán bejön a hobbim :) (legal :DD)
2015. okt. 1. 20:14
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Te tenyleg azt szeretned, ha ilyen eloemberszeru, agressziv, buta csocselek dontene el hogy kit es miert kell megfenyiteni?


Az ilyenek soha nem a bunozo ciganyoknak mennek neki, pedig mindenki ismeri oket, a nevuk ismert minden varosban, ahol jelen vannak.


Nem, a derek magyar legenyek inkabb telepi ciganyokat mennek ilyesztgetni. Micsoda batorsag, micsoda hosiesseg!

2015. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#14 Mert a telepi cigányok azok ártatlan báránykák, mi?
2015. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A tulnyomo reszuk valoban artatlan.
2015. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te se sok cigányt láttál még...
2015. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!