Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha egy szélsőjobbold...

Mi lenne, ha egy szélsőjobboldali ember lenne a történelemtanár egy általános vagy középiskolában?

Figyelt kérdés

Mármint egy 20 éves turbómagyar aki Trianonozik meg "Erdély nem Románia" dolgokat hajtogatna...

Az hogyan mesélne a többi történelmi dologról?

Általában a történelemtanárnak nézetfüggetlenül kell elmagyaráznia a dolgokat legfeljebb csak miután elmondta a tananyagot egy személyes véleményt mondani róla, hogy szerinte neki volt igaza meg stb...

De esetleg van nektek ilyen fiatal történelem tanárotok aki még kuruc.info-t is olvas és nyíltan bevallja és büszke is rá? Vagy hasonló dolgok



2015. okt. 20. 17:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Milyen az a turbómagyar? Levegőt fúj a hengerekbe?
2015. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező egy turbólibsi.
2015. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem, hanem Jobbikos,"csak a magyar",Erdély nem Románia" monológot hajtogatja,Kuruc.info-t olvas és nemritkán holokauszt tagadó
2015. okt. 20. 18:04
 4/39 anonim ***** válasza:
81%
Tesómnak ilyen volt, csak nem 20 éves, hanem kb 60. Horthy-rajongó volt az öreg, őt ajnározta folyton.
2015. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy liberalista vagyok, de attól még szeretnék egy pontos elemzést, hogy hogyan tartana órát meg ilyenek
2015. okt. 20. 18:06
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
Erdély mitől lenne Románia? A holokausztról pedig miért ne lehetne önálló véleménye?
2015. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Már Románia fennhatósága alatt van... De kíváncsi vagyok, hogy ez hogyan nézne ki
2015. okt. 20. 18:09
 8/39 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem adna unalmas tanórákat... 11.-es vagyok, de eddig csak mérsékelten jobboldali vagy nyílt politikai nézetekkel rendelkező történelem tanárom volt. Meg a történelem az érdekel engem
2015. okt. 20. 18:13
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a földrajztanárunk volt jobbikos. De órán nem nagyon politizált. Mival az nem oda való.


A legjobb különben az lenne, ha egy tanár teljesen elhatárolódna a mai politikától, ahogyan azt minden értelmes ember teszi.

2015. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
*mivel
2015. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!