Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik hazudott? Így kell...

A Jobbik hazudott? Így kell becsületesen politizálni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 16. 21:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
haha, hát ez igen jó volt
2010. márc. 16. 23:25
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

"haha, hát ez igen jó volt"


örülök ha tetszett :)

kb mint a kérdésed :D :F

2010. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Azt a mindenit neki. :)

Csak pár perce linkeltem be neked, mi az az irónia, és te máris sikeresen alkalmazod. Na jó, azért nem olyan túlzottan sikeresen.

Nem vagy te humorista véletlenül? :)

Mert ki se fogysz a nagyszerű fricskákból, visszavágásokból.


Mit szólnál, ha inkább megpróbálnál komolyan válaszolni erre a kérdésre a szar viccek helyett?

Vagy az nem megy?

Nem lehet beismerni egyszer, hogy a büszke és talpig becsületes pártotok úgy hazudott, mint a vízfolyás? :)

2010. márc. 17. 00:06
 24/28 anonim ***** válasza:

"Nem lehet beismerni egyszer, hogy a büszke és talpig becsületes pártotok úgy hazudott, mint a vízfolyás? :)"



biztoooos?:D

2010. márc. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"az ajánlószelvények egy részét hasonló írásmóddal, olvashatatlan aláírással írták meg. A hamisítás megalapozott gyanúja akkor erősödött fel, amikor a jobbikos delegált, Mészáros Lászlóné kezébe került Sulyok Tamás választópolgár nevében leadott ajánlószelvény, aki az abonyi Jobbik tagjelöltje és már korábban jelezte, hogy nem kapta kézhez az ajánlószelvényét, ezért a jegyzőtől újat kellett kérnie, amelyet később a Jobbik nevére adott le személyesen, most pedig nem a saját aláírásával mégis ott volt az LMP-s cédulák között az övé is."


hát azért egy próbát megért ;)

2010. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
67%

én nem vagyok elvakult jobbik szavazó,sokkal valószínübb, hogy a fideszre fogok szavazni, de hajlamosabb vagyok ezt az előbbi verziót elhinni. ha valaki bejelenti, hogy eltűnt a cédulája és újat kér, aztán az eredeti mégis az LMP cédulái között bukkan fel másik 130 gyanús cédula között,akkor mondhat bármit nekem az OVB, az bizony már csak szerecsenmosdatás! mert azért ha egy cédulát a tulajdonosa tölt ki, akkor nem valószínű,hogy kétféle tollat használ, vagy kétféle írásmódot.

tudvalevő, hogy most szinte társadalmi összefogás van média és politikai szinten a jobbik ellen, és ez egy eklatánsan jó példa erre. bár az LMP volt aki csalt, mégis a jobbikot hozzák ki hibásnak az ügyből!

2010. márc. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
63%

index.hu


erről ennyit.

2010. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, szegény Sulyok Tamás mit mondana az ügyről, vagy létezik-e egyáltalán.


Mert ennyi erővel az LMP meg kiírhatna egy tök ugyanilyen üzenetet a Jobbik ellen a honlapjára, csak mondjuk Sulyok Bélával, aztán mondhatna bárki amit akar, fognánk magunkat, és nem hinnénk el. Mit szóltok?

2010. márc. 17. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!