Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kósa hányas volt történelemből?

Kósa hányas volt történelemből?

Figyelt kérdés
Kósa szerint 48-ban könnyebb volt a helyzet, mert akkor Dembinszky volt, nem Demszky. Most ez az ember tanult történelmet? Dembinszky a forradalom szégyene volt, egy győztes csatát nem nyert, Demszky meg azért valahogy mégiscsak elérte, hogy 20 éven keresztül főpolgármester legyen. Miről beszélt ez az ember?
2010. márc. 17. 13:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

14:51:


Nem foglalkozom a pontokkal. Ha érdekelne, nem jönnék politikáról vitázni egy Jobbik-méhkasba. Meg amúgy is, majd lepontoznak helyetted a kollégáid...


Ha már nagyon alacsonyan állok, szépen körülnézek a Baba-mama, meg az Állati oldalakon, és ott szépen visszaállítom a százalékomat. Ott szeretni szoktak, értelmes, hasznos válaszolónak tartanak. A birkák véleménye meg nem érdekel.

2010. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

66

Arra kívántam utalni, hogy nem vagyok jobbikos, sőt:)

2010. márc. 17. 14:58
 13/25 anonim ***** válasza:
37%
Hajrá Jobbik!
2010. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"A birkák véleménye meg nem érdekel."


Ezzel a többi patkány is így van, elvégre nem fajtársatok. :)

2010. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Bp úgy néz ki mintha a harmadik világháború söpört volna végig rajta, épp csak a túlélő több. :)
2010. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Nem tudom, miből kellett volna kitalálnom, hogy nem vagy Jobbikos. Ámbár, a "sikeres főpolgármester" kirohanásodnál már gyanakodhattam volna....


Minden esetre a következő kérdésem ("Mitől is sikeres Demszky?") még mindig neked szól.

2010. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

15:09:


Nem versenyzem a személyeskedésben, úgyis tudom, hogy ebben verhetetlenek vagytok.


Ámbár nem tudom, hogyan szeretheti valaki úgy a hazáját, hogy közben annak állampolgárait (legalábbis minimum a 80%-ukat, akik nem Jobbik-szavazók) patkánynak tartja.


Gondolkodj el ezen. Valószínű, torzít otthon a tükröd.

2010. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Birkának kellene tartanom őket?
2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

15:43:


Én azokat tartom birkának, akik hozzád hasonlóan csak a naggyűlésen fejükbe tömött ostobaságokat bégetik vissza.


A Jobbik szereti azt hangoztatni, hogy aki nem rájuk szavaz, az nem is magyar. (Szerinted meg egyenesen patkány.)


Én nem verem a mellem, hogy mekkora magyar vagyok, és nem emelem magam olyan magasságokig, hogy én döntsem el, ki a magyar rajtam kívül. Ellenben értelmes vitapartnerek helyett legtöbbször csak lepontozó, személyeskedő, pár szavas jelmondatokat skandáló, de a nemzeti öntudattól majd' szétrepedő "hazafiakkal" találkozom. Na ők az én szememben a birkák. (Ami egyébként egy ősidőktől Magyarországon élő, nyájban élő állat, nem úgy, mint a patkány.)

2010. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Egyébként nekem úgy tűnik, hogy a Jobbik-szimpatizánsok az utóbbi időkben a Fideszt tették meg az első számú közellenségnek."

Szerintem meg nagyon rosszul látod, a kezdetektől fogva pont fordítva, működik... Illetve nem tudod ki(k) vetették fel egy lehetséges nagykoalíció létrejöttét? Persze közben, a Fidesz rájött, hogy ez már túl "durva" lenne, ezért inkább megpróbálják benyomni az LMP-t....

2010. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!