Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sorosék miért pénzelik a...

Sorosék miért pénzelik a migránsokat?

Figyelt kérdés
Európa úgy tudtam kiszolgálója nyugatnak. Az európai központibank az euro mind a nyugatot szolgálta mentek keletre háborúzni ha amerika csettintett fizettek bánópénzt meg kamatokat akkor mégis mi a baj europával?
2015. okt. 31. 19:52
1 2 3 4
 1/31 tetro ***** válasza:
16%
Mert a reptoidok megkérték öket.
2015. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Jaj de vicces vagy. Kár hogy egyértelműen látszik az utikönyvekből meg az alapítványok kapcsolatáról az embercsempészekkel. Ráadásul Orbán is megerősítette.
2015. okt. 31. 20:13
 3/31 tetro ***** válasza:
17%

20.13

Az utikönyvekböl latszik hogy sorosék pénzelik a menekülteket?

De bocsáss meg nem kételkedem. Ha Viktor szerint valaki bünös akkor az elég bizonyutek és befogom a szám

2015. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 ConnectCare ***** válasza:
40%

Elég zavarosan fogalmazol, de talán jól értem.


Arra kérdeznél rá, hogy ha Európa mindent úgy csinál, ahogy a "nyugat" megköveteli, akkor miért támogatja Soros mégis Európa "ellenségeit", a migránsokat?


Ha ez volt a kérdés, akkor szerintem arra az a válasz, hogy Európa nem szolgál ki senkit. Soros pedig csak támogatja az általa jelenleg támogatásra szorulónak tartott, háborúból menekülő embereket, akik egyébként egyáltalán nem Európa ellenségei.

2015. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igazad van nyílván jobban értesz hozzá mint aki átlátja a titkosszolgálatokat meg a banki pénzeket. Biztos jobban értesz hozzá elnézést bölcs 51% te géniusz.
2015. okt. 31. 20:22
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Hogy tönkretegyék Európát gazdaságilag és a benne élő nemzetiségeket, hogy nehogy megerősödjenek és, hogy Európa ne lehessen világhatalom mint Kína, Amerika, Oroszország.
2015. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Aha értem szóval eddig nem zavarta az amerikai seregek beavatkozása a közelkeletre ötvenévig most hirtelen hogy oroszország kikötőlye meg irán olaja a tét megesett a szívük. Ezt el is kéne hinnem? Szerintem akkor engedjék őket amerikába meg izraelbe. Talán közelebb is van meg több közük van a szenvedéseikhez.
2015. okt. 31. 20:24
 8/31 A kérdező kommentje:
20.23 szerintem is amúgy
2015. okt. 31. 20:25
 9/31 tetro ***** válasza:
34%

20.25

Ki gondolta volna hogy a konteós srác erre a választa várt :D

2015. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy edward snowden óta már nem konteó a lehallgatás. Soros alapítvány osztogatta a füzeteket amik megmondják merre kell menni ráadásul honnan lenne pénzük a migránsoknak? Pont most pont mikor orosz kikötők meg iráni olaj miatt megy a harc. Évelején már lett volna támadás mert atombombát gyártanak ez a terv azért nem sikerült mert oroszország leállította.
2015. okt. 31. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!