Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Objektíven, Magyarország...

Objektíven, Magyarország jobban járna a cigányokkal?

Figyelt kérdés

Ide most nem "büdös cigányok"at, meg "rohadt rasszista"-kat várok hanem gazdasági (szak)véleményt.


(Indoklással ha lehet)


Én idáig olyan érveket találtam mellettük, hogy jelentős (leginkább élelmiszer)vásárlóerő

Növelik az ország népességét

Ellenérvek pedig, hogy többe kerülnek mint amennyit termelnek, és nem túl civilizáltak



2015. nov. 4. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is értenél ahhoz, amiről kérdezel, akkor tudnád, hogy tökéletesen tökmindegy, hogy objektíven mi van.
2015. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

vagy ugyanaz a szint maradna vagy jobb az arabokkal

Az arabok jóval inteligensebbek a cigányoknál bár a nagyrésze fene tudja meddig viszi

2015. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Akkor nem feltétlenül objektívan, de továbbra se "büdös cigányok"at, meg "rohadt rasszista"-kat írjatok.


És nem, nem értek hozzá. Ezért tettem fel a kérdést

2015. nov. 4. 18:45
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Gazdaságról kérdezel, a gazdaság meg egy objektív dolog. Ennek ellenére abszurd, emberellenes és beteges egy adott népcsoportot a gazdasági mutatói alapján meghatározni/kategorizálni.


Az egyetlen lényeges szempont, hogy nem magyarok, ezért nem valók ide. Azok a nem-magyarok se valók ide, akik 200%-kal megnövelnék a GDP-t, mint ahogy senki más sem, aki nem magyar.

Igen, sarkított példa, és igen, direkt, mert ez az igazság, és mert máshogy nem működőképes egyetlen rendszer sem hosszútávon.


Így a kérdésed tulajdonképpen értelmetlen egészséges szemmel nézve, liberális / XXI. századi szemmel tökéletesen értelmezhető, hiszen jellemtelen-jellegtelen lényekről van szó, habár akkor meg tök mindegy, hogy cigányokat kérdezel-e.

Ugye, hogy értelmetlen.

2015. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kihagytam a lényeget a kérdésből.

Magyarország jobban járna a cigányokkal, vagy 0 db romával?

2015. nov. 4. 19:13
 6/19 anonim ***** válasza:

41%


Azért nem kell hülyeségeket beszélni, eleve van, aki annak vallja magát.

2015. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én idáig olyan érveket találtam mellettük, hogy jelentős (leginkább élelmiszer)vásárlóerő"


ja, segélyből marha jó vásárló erő.

több száz milliárdot visznek el évente a segélyezéssel, ezek után akkor járnánk a legjobban, ha egy darab nem lenne.

2015. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#7

És? Ha annak lenne következménye hogy ki minek vallja magát gyorsan mindenki magyar lenne. Szóval megint csak baromságokat írsz.

2015. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

41% nekem személyesen annyi közöm van az ősmagyarokhoz, hogy Apor vezértől származtatom a családom/nemesi/, és keveredés sem volt.

Nagyon sok ismerősöm van, akinek szintén nincs keveredés a családjában. Akiknek van, annak se "nagy" mértékű.

Ellenben aki nagyobb városokban és kevert lakosságú területen éltek felmenői, abban jó hogy van keveredés, de pl.: Székelyföldön nem gyakori.

2015. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
@8 igen, de az állam vagy mi(ha a mi a mi zsebünkben maradna a pénzt) nem vásárolnánk több kaját, így rosszabb lenne a hazai mezőgazdaságnak
2015. nov. 4. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!