Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már olyan, az általatok...

Volt már olyan, az általatok preferált párton kívüli, politikus, akivel -ha csak egy-egy gondolat erejéig is, de-egyet tudtatok érteni?

Figyelt kérdés
Itt az ún. "balosok" esetében jobb oldali politikusra gondolok és vice versa. Ha igen melyik politikussal és miben?

2015. nov. 13. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Több is. Nem minden politikus velejéig romlott, csak minden politikusban van egy csomó romlottság. A többire kell koncentrálni. Már aki képes rá (a koncentrálásra).
2015. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 homo ludensz ***** válasza:

Az aki azzal keresi a kenyerét hogy álmából felverve is löki a süketet és még életében nem tett odébb egy szalmaszálat de két diplomája van és nem abban jeleskedik inkább politikus az számomra mindig hiteltelen lesz.

Nézz szét egy kicsit tágabb szemmel,nemzetközi jogi diplomával meg egy seregnyi ilyen-olyan képesítéssel a politikusi életminőségért a másik nyakát vígan elvágná ha az veszélyt jelentene a számára. A gondolkodók nekik olyanok mint ördögnek a tömjénfüst.

2015. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

PM-es vagyok, és Ángyán Józseffel eléggé egyet tudtam érten.

Most megtaláltam a Fidesz elmúlt öt év ELSŐ jó témáját, amivel részben egyetértek. Azért csak részben, mert bár a problémafelvetés jó, csak a felszínt kapargatja vele, és nem előzi meg gyökeresen a problémát.

(A témának semmi köze a menekültügyhöz, de nem árulom el, hogy mire gondolok.)

2015. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*érteni

És hozzáteszem, hogy nem csak PM szimpatizáns, hanem párttag is vagyok, és természetesen nagyon csípi a szemem a Fidesz arroganciája, cinikus hozzáállása a demokráciához. Szintem minden intézkedésükben rossznak látom, de mivel nem hajlandóak az ellenzék véleményét figyelembe venni, konzultálni, ezért ez a felháborodásom teljesen jogos, a felelősség egyértelműen teljes mértékben őket terheli.

2015. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*Szinte minden intézkedésüket rossznak látom.


Ha valamit adnak is a szegényeknek, azt úgy adják, hogy vagy fenntarthatatlan, és a gazdagok jóval többet tudnak nyerni belőle, vagy úgy, hogy előtte jóval többet elvettek, és a csapás töredékét végül valami kegyként csökkentik.

Akárhogy is, nem átgondoltan cselekednek, a képviselők csak szavazógép-kezelők, az agy használata, lelkiismeret kizáró ok lehet.

2015. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Én pl. baloldaliként egyetértek Orbán menekült politikájával.

Véleményem szerint bárkin lehet segíteni, de nem úgy, hogy beengeded a házadba ( ez esetben az országodba ) és hagyod, hogy azt tegyen amit akar. ( Tüntessen mert keveset kap - amiért persze nem csinált semmit. )

Egy hajléktalannak is pénzt, ételt, ruhát adsz, nem pedig meghívod magadhoz és éveken át eltartod, hogy majd talán ( remélehetőleg ) alkalmazkodik hozzád és dolgozni kezd.

2015. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen! Jobbikos vagyok, onnan sem értek mindenkivel egyet, de mivel nem ez volt a kérdés, íme:

Orbán Viktor(elvileg jobboldali, de a pártpreferenciámon kívűl esik)Schiffer András, Szél Bernadett

Szerintem az nem elítélendő, ha igyekszel objektíven meglátni, hogy ki számodra a megfelelő ember, még ha az ellentáborhoz is tartozik.

2016. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Homo ludensz, azt hiszem alapvetően eltérően ítéljük meg, mi számít munkának. Van olyan érésem, te ingyenélőnek tartasz olyan embereket, akikről én azt gondolom, egy óra alatt többet tesznek az emberekért, mint sokan egész napos megfeszített munkával. Az emberekért tenni nemcsak ételosztással és hasonlókkal lehet (sőt, az csak pótcselekvés).
2016. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!