Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kommunizmust és a nemzeti...

Ha a kommunizmust és a nemzetiszocializmust tiltják, a liberalizmust miért nem?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, lassan ideje lenne már felismerni, hogy a liberalizmust egy veszélyes tömeggyilkos eszme.

A horogkeresztet tiltják, bezzeg a szivárvány zászló mehet. Izraelt tilos bírálni, míg a muzulmánokat mind be kell engedni. Ha valaki hazafias beszédet mond, egyből üldözik és lecsukják, míg a liberálisnak fentről tapsikolnak.


2015. nov. 16. 22:06
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

"Mint mondtam, más kérdés, hogy ki mire használja fel a liberalizmust. Attól maga az ideológia nem változik meg."


Ja persze, ilyen alapon a kommunizmust is lehetne mentegetni a több millió halott után. "Marx nem így gondolta"

2015. nov. 16. 22:49
 22/42 rajcziz ***** válasza:
44%
Nem értem, egy ideológiát miért kéne mentegetni? Csinált valami rosszat a kommunizmus, nácizmus, liberalizmus, szocializmus stb.? Tudtommal nem, legfeljebb egyes emberek követtek el emberiség és emberiesség ellenes bűnöket ezen ideológiák nevében.
2015. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
23%
És mi van a Hitleri ideológiákkal? A nácizmussal? Azok rendben vannak a szintén több millió áldozattal? :-) (és egy-két kérdés megválaszolásával még Te is adós vagy, kedves kérdező).
2015. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
55%

"És mi van a Hitleri ideológiákkal? A nácizmussal? Azok rendben vannak a szintén több millió áldozattal?"


Ilyen a háború. Mert ők bizony a háború áldozatai voltak, nem a nemzetiszocializmusé.

2015. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bizonyos kérdésekre nem válaszolhatok szabadon, különben engem is lecsuknak. De tudom ám, hogy ezt szeretnétek, és nem fogjátok megkapni.
2015. nov. 16. 22:58
 26/42 anonim ***** válasza:
24%
Kíváncsi lennék mi az amire ha válaszolsz lecsuknak.
2015. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
45%

"Mert ők bizony a háború áldozatai voltak"


Kiveve a par milliot aki koncentracios taborokban halt meg.

2015. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

"Kiveve a par milliot aki koncentracios taborokban halt meg."


A kommunista ellenállókra gondolsz?

2015. nov. 16. 23:35
 29/42 anonim ***** válasza:
60%

nem, a zsidokra, melegekre, ciganyokra, politikai uldozottekre.


De tudod te is.

2015. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Na amit erre írnék, azért már tuti lecsuknának a libsik.
2015. nov. 17. 00:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!