Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Merénylet kormánytag ellen?...

Merénylet kormánytag ellen? Csak nekem jut eszembe Bástya elvtárs? " Micsoda? Hát engem már meg sem akarnak ölni? Hát én már szart érek? " Most nem ez megy?

Figyelt kérdés

Van különbség? Egyáltalán változott valami a Tanú óta?


[link]



Orbánt akarhatták megölni a TEK által elfogott férfiak


Orbán Viktort akarta meggyilkolni az a két férfi, akiket nemrég előzetes letartóztatásba helyezett a bíróság – értesült a Blikk. A lap úgy tudja, hogy mindkét gyanúsított hatvan év feletti, a „Magyar Nemzeti Hadsereg” tagjainak mondják magukat. A szervezet szélsőséges, uszító nézeteket terjeszt az interneten és állításuk szerint fő céljuk a hatalom megdöntése.


2015. nov. 27. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Ó ha lehetett volna fogadni Tippmixen, hogy melyik kormánytagot fogják kikiáltani célpontnak, akkor most milliomos lennék :D
2015. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát persze hogy a Zemberek Zemberét.

Az eset komolyságára jellemző hogy be is mutattak egy marék rozsdás szart mint bizonyítékot és Pintér már bele is sült a kamujába a sajtó előtt.


!!!


[link]



Pintér kamuzhatott a sajtótájékoztatón kiállított robbanószerekről


Bombákat és lőszereket állítottak ki, mondván, hogy azokat a múlt hétvégi akciók során foglalták le. Az MTI szerint viszont csak azokhoz hasonlóak voltak, amiket bemutattak.

2015. nov. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!