Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Wass Albert...

Mi a véleményetek Wass Albert a magyar nemzethez intézett üzenetéről?

Figyelt kérdés

"Ébredjetek föl Megyarok.

S legyetek újra Nemzet,

váljatok újra nemzetté,

ahol nem az a fontos, hogy

ki mennyi pénzt hoz az országba,

hanem hogy ki mennyi jót, szépet

és hasznosat tud cselekedni

a Magyar közösségért.


Véleményem szerint soha nem volt ez ennyire aktuális mint most.


2010. márc. 21. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Tanítani kell az iskolákban!!!
2010. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez a Wass Albert magyar volt? Elég hülye akcentusa van.
2010. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ma 16:55 Te szuperintelligens vadbarom. Wass Albert az egyik leghíresebb és legelismertebb magyar író,költő. A videón Rékasi Károly hangját hallhatod( a barátok köztből az egyik szereplő, gondolom ezt már inkább vágod).
2010. márc. 21. 17:00
 4/15 A kérdező kommentje:
Most látom nem linkeltem a videót. Sebaj, Wass Albert Amerikában élte utolsó éveit, ott is halt meg. Nem tudom, hogy te hol hallottad a hangját, de ha ilyen kérdezel akkor te nem vagy magyar.
2010. márc. 21. 17:01
 5/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=QcWS9CPrZFY


Pl. Szkítiával fűszerezve :)

2010. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De Rékasit ismerem és ő zsidó. Egy zsidó szinkronizálta vagy mi? Azért van akcentusa?
2010. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem Wass Albertet, és szerintem nem csak ezt a versét lehetne aktualizálni a jelenlegi helyzetre. Én minden regényében, minden versében megtalálom a magam tanulságát.


Valamit ne felejtsünk el: Wass Albert minden diktatúrát mélyen elítélt, legyen az baloldali, vagy jobboldali gondolkodásmódú...

2010. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Rettentően aktuális.
2010. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ma 17:30 Amiért zsidó még lehet hazafi és nemzeti érzelmű, a Magyar Gárdában is van zsidó ha akarod tudni. Az ilyen zsidókat nincs miért utálni, mint ahogy azokat sem akik szépen csendben elvannak, nem hungarofóbok, nem gyűlölködnek,nem cionisták, nem éltetik trianont stb...Amelyik zsidó meg gyűlöli a magyart azt lehet gyűlölni, az jogos, az olyan nem értem mért marad Magyarországon???
2010. márc. 21. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy a Jobbikban vannak zsidó. Bár jól hangzik, aranyos, de nem hiszem.
2010. márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!