Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért mindig egy...

Az emberek miért mindig egy külső erőtől (jelen esetben egy párttól) várják helyzetük jobbrafordulását?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ebben az országban mindig mást hibáztatunk? Miért van az, hogy pl. csak azért szavaznak az emberek egy pártra, mert azt hiszik attól tőlük sokkal jobb lesz?

Miért nem képesek a magyarok többsége egyszer magába nézni, és azt mondani: igen én rontottam el.

Itt jöhet bármilyen párt, csodát egyik sem fog tenni, ha a morál ebben az országban ilyen borzalmas.


2010. márc. 21. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

igen ÉN rontottam el én vagyok a hibás, hogy a nyugdíjak szarok!


igen ÉN rontottam el, miattam olyan agresszívek a cigányok és bűnöznek annyit!


igen ÉÉÉN rontottam el, én miattam nem vagyok bejelentve rendesen a melómba és én rontottam el, hogy nem leszek soha nyugdíjas.


igen ÉN rontottam el, hogy a BKV egy gány és drága.


Igen ÉÉÉN rontottam el, hogy az ország gazdaságát kiárulták és mindenhol a külföld diktál.



igen ÉÉN rontottam el... igazad van. hogy is gondolhatom, hogy egy párt javíthatna az ország helyzetén, hisz ezért mind én vagyok a felelős!

2010. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Na igen. Szerintem az általános depresszió, és mások hibáztatása kommunista örökség, amivel le kell számolni mielőbb!
2010. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

te hüy.e vagy!

-Igen belátom, hogy elrontottam! Holnap leviszik a benzin árat?


Gondolkodj már agybeteg!!!

2010. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen többek között te is hibás vagy, mert ezeket hagytad... Úgy mint mi.

Egy normálisabb országban ilyet nem lehetne megtenni, mert a nép már rég elzavarta volna őket. Itt viszont mindenki hagyta.

Ezek után lehet itt jobbik, meg fidesz, meg akárki, ugyan olyan lesz minden.

2010. márc. 21. 18:24
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Ezzel azt akarod mondani,hogy senki ne szavazzon sehová?Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa de épp azért szavazunk egy pártra,mert úgy érezzük,hogy ők alkalmasak az érdekeinket képviselni.
2010. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
vannak pártok akiben bízik az ember, hogy helyreteszi a dolgokat amit a többi elbszottt. tudod sok országban ez működik rendesen.
2010. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit kellene csinálnunk szerinted?

Fogni egy géppuskát és letolt gatyával, üvöltve megtámadni mindenkit, akiről úgy gondoljuk, hogy nem érdemes az életre?

2010. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)

Ha egy ember, vagy akár 10000 beismeri, hogy ő a hibás, nem fordul jobbra semmi. Minden esetben a "legfelsőbb hatalom" tud tenni valamit MINDENKI érdekében, ezért várjuk el az általunk választott párttól, legyen az MSZP, Jobbik, vagy bármi más, hogy ők majd tesznek valamit - mert csak egy párt képes rá, nem egy ember.

Szebb jövőt!

2010. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igazad van.De könnyebb másoktól várni a csodát,mint erőfeszítéseket tenni a céljainkért,és könnyebb másokban keresni a hibát a kudarcainkért,mint magunkban.A legtöbben eszerint élnek,sajnos.A pártszlogenek elvakítják őket,ahelyett,hogy gondolkoznának reálisan.
2010. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogy én mégis jól élek? Soha nem siránkoztam, beláttam a hibáimat, becsületesen dolgozok, sokat tanultam, tanulok még most is.

Ellenben ált. azok szenvednek, akik erre képtelenek...

2010. márc. 21. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!