Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bebizonyosodott a feltevésem?

Bebizonyosodott a feltevésem?

Figyelt kérdés

Hogy a bevándorlók lázadozásait terroristák szídták hogy minnél gyorsabban ellenőrzés nélkül be tudjanak jutni nyugateurópába!

Gondolok itt a röszkei,keleti pályaudvari vagy a ami Bicskán történt de bárhol máshol!

És hogy utána terror cselekményeket tudjanak végrehajtani pl. ami Párizsban is történt nemrég!Valahogy nem sokan hitték el ezt nekem de én már 100%-ig biztos vagyok a feltevésemben!

Én abba is biztos vagyok hogy Törökország titokban az Iszlám álam szövetségese nemsokára nem csak NATO tagok lesznek hanem azt is elérik majd hogy EU tagok legyenek és akkor lesz ám igazi káosz!



2015. nov. 30. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Jó.
2015. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Örülök neki, hogy úgy érzed, igazad van. Kell az az embernek néha, hogy egy elméletét igazolva lássa, mert akkor úgy érzi, érdemes gondolkodnia.

Ja, egyébként kérdésed is van vagy csak ezt szeretted volna megosztani a néppel?

2015. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
34%

Mi van???

Szidták a terroristák a bevándorlókat?

A párizsi merénylők nem a migránsokkal jöttek.

2015. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem bizonyosodott be.


"Hogy a bevándorlók lázadozásait terroristák szídták hogy minnél gyorsabban ellenőrzés nélkül be tudjanak jutni nyugateurópába!"


A vak is látta hogy ennek vége lesz, amint kezébe veszi az irányítást a Schengen külső határain lévő országok rendőrsége.


Szerinted nem lenne könnyebb nekik csendben, sunyiban végigmenetelni az országon? A "lázadozásokkal" csak nagyobb rendőri jelenlétet értek el.



"És hogy utána terror cselekményeket tudjanak végrehajtani pl. ami Párizsban is történt nemrég!"


Mindössze egy terrorista jött a menekültekkel, és ő is csak visszatért. Európában született, európai ember volt.



"Én abba is biztos vagyok hogy Törökország titokban az Iszlám álam szövetségese"


Ebben van valami, de én meg abban vagyok biztos hogy valami nyakatekert konteó/illogikus hülyeség miatt gondolod ezt.


"NATO tagok lesznek hanem azt is elérik majd hogy EU tagok legyenek és akkor lesz ám igazi káosz!"


Minden kétbites aki konyít valamit a politikához tudja, hogy ez nem így lesz.

2015. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Érvelni is fogsz kérdező, netán kérdezni, vagy csak vagdalkozol itt?
2015. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Elképzelhető, hogy az lesz amit írsz. Csak a rózsaszínködösöknek kínos beismerni, így nem is fogják, inkább hazudozzák a dajkameséiket tovább.
2015. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te egy zseni van. Szerintem jelentkezz miniszterelnőki tanácsadónak:) Egy ilyen okos embere mint te bizos szükségük van :)
2015. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!