Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megiscsak Ader Janost jelolik...

Megiscsak Ader Janost jelolik ENSZ fotitkarnak?

Figyelt kérdés
Nem akarom azt mondani, hogy en ezt mar tobb mint egy evvel ezelott megmondtam itt a gyakorin, de en mar egy evvel ezelott megmondtam itt a gyakorin! Mikor a legelso felszolalasan a viz volt a tema, mar tudtam, hogy az ensz-be akar jutni, ez tipikusan az a vonal! Szerintetek mennyi az eselye? Nyelvet nem tud ez teny, de Kofi Annan sem tudott franciaul! De jo kiallasu, bajszos, huszaros, nem ugy mint a mostani Ban Ki Mun! Viszont errol a Bogyai Katalinrol eddig nem hallotam! Melyik partnak a tagja, vagy az ensz karrieristaknal ez, hogy megy?

2015. dec. 11. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Semmi esélye sincs. Magyarországnak az elmúlt 1 évben sikerült a fél világot felidegesítenie, szerinted ki szavazna ránk a kgyban? Az EU 80%-ával megromlott a kapcsolatunk, az arab világ tuti nem fog ránk szavazni, USA kapcsolatok se voltak még ilyen rosszak 89 óta..
2015. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%
Ader, a szabadkőműves liberál-cigány...
2015. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ennyi erővel engem is jelölhetnének. Én sem értek hozzá, de én legalább nem lopok.
2015. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gina Lollobrigida ***** válasza:

Rég röhögtem ilyen jót?

Amúgy tudod te mi az az ENSZ-főtitkár?

Egyébként meg pont ezt?

Bár biztos a Fidzsi-szigetek is ad jelöltet mondjuk egy emberevő személyében az is igaz...

A jövő év végéig szól azt hiszem a jelenlegi ENSZ főtitkár felhatalmazása (ezt már csak zárójelben)

2015. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!