Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oké hogy gyereket kell vállaln...

Oké hogy gyereket kell vállalni, hogy ne haljon ki a magyar nép, de egy férfinak már társat találni is nehéz. Vagy csak az a lényeg, hogy az életképes egyedek maradjanak fent?

Figyelt kérdés
Akkor oké, nem az én dolgom, majd valaki más életképesebb férfi megcsinálja helyettem, megyek vissza foglalkozni a saját dolgommal. Amúgy is pocsék szülő lennék, aki türelmetlen és csak ordibálna a gyerekkel.
2015. dec. 16. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Meg gondolom sok nő akar szülni ebbe a príma egészségügyi rendszerbe, aztán be akarja adni a gyerekét a nagyszerű oktatásunkba, hogy utána beteljesíthesse a jobbágykarrierjét Orbán Vitya uralkodó alatt.

Nyugdíjas éveiben meg majd élne a nyugdíjából. Ja nem, mert azt lenyúlták.

2015. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd nevelheted a kakukkfiókákat, haha!
2015. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

de egy férfinak már társat találni is nehéz.

egy Ferfinak nem, csak a nyafogo, noket hibaztato sirogepeknek.

2015. dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Lehet lepontoztok emiatt, de én 30 évesen nem tudnám elképzelni az életem a gyerekem nélkül.. Igen, elég durva anyagi vonzata van egy gyereknek, nem tudok eljárni szórakozni, kevés időm van a barátokra, előfordul, hogy 3 napig nem eszek főtt kaját, hogy legyen pénzem a cipőjét megvenni, de nekem hiányozna az, amikor először apának szólított, az hogy megtudom tanítani biciklizni és amikor nem esik el hihetetlenül büszke vagyok rá, hiányozna az, amikor teljesen random odajön hozzá és közli velem hogy "apa nagyon szeretlek", hiányozna az, hogy már karácsony előtt 2 héttel nagyon izgulok, hogy vajon mennyire fog tetszeni neki az ajándéka, amin 3 éjszakát dolgoztam otthon.. aki életében egyszer megtapasztalta már milyen apának lenni, az szerintem üresnek érezné nélküle az életét, és semmi pénzért vagy jólétért nem mondana le erről!
2015. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"egy Ferfinak nem, csak a nyafogo, noket hibaztato sirogepeknek."


Hát. Az ilyenek nem is igazi magyarok, meg keresztyének.

2015. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#4


Jól van, egészségedre.

Legyen szülő az, aki az szeretne lenni.

2015. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Aki gyereket vállal a mai világba, az kizárólag csak egy ösztönlény.
2015. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!