Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsoknak...

Fidesz szimpatizánsoknak erről mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Milliárdokból épülnek(tek) a stadionok, épül-szépül Orbán szülőhelye!

Közben az egészségügy valóban láthatólag meg szinte "romokban hever"!



2015. dec. 16. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kint vagyunk az EB-n és ez mindent megér! Inkább örülj!!!
2015. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1

Az biztos örül aki szereti a focit!

2015. dec. 16. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:

erre csak ennyit tudok mondani:

https://www.youtube.com/watch?v=ILO_zgQwu4Y

2015. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
MONDOM FIDESZ SZIMPATIZÁNSOK!
2015. dec. 16. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor viszont ezt tudom ajánlani:

https://www.youtube.com/watch?v=D1k_DBOBZZM


a legfontosabb érvek fel vannak sorolva a stadionok mellett, nem csoda hogy támogatják az építésüket az emberek, ha enynire hasznos..

2015. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Szimpatizánsnak lehet hogy beillek, de pártkatonának semmiképp sem. (Ami sok toleráns demokratának már alapból piros kéz, köszönöm szépen az objektivitásotokat!)


Ha én lennék a vezető akkor pénzosztásnál nálam prioritás az oktatás, illetve családpolitika lenne, utána az egészségügy. Stadionból mondjuk a Puskást felújíttatnám, illetve a társadalmilag nagyobb támogatottsággal bíró csapatoktól sem sajnálnám a fejlesztéseket (Fradi, Újpest, Loki pl.), de Felcsútra és MTK-ra már tényleg kár pazarolni...


Ugyanakkor naivitás azt gondolni, hogy stadionok nélkül pont az egészségügybe fektetődött volna olyan sok pénzt, hogy éreznéd a változást... Gyurcsány alatt is sz-r volt, Orbán alatt is sz-r, és a jövőbe vetett reményem is kicsi.

2015. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor naivitás azt gondolni, hogy stadionok nélkül pont az egészségügybe fektetődött volna olyan sok pénzt, hogy éreznéd a változást..."


Mert csak a stadionok felujjítását lehet érzékelni a korházakét nem!

2015. dec. 16. 16:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt mondtam, hogy naivitás azt gondolni, hogy stadionok nélkül az egészségügybe vándorolt volna a pénz.
2015. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 8

Vándorlohatott volna a döcögő 3-mas metróba is!

2015. dec. 16. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyet mondok: Azért azon mindenki gondolkodjon el, hogy egy röntgen vizsgálat ma 12.000 Ft-ba kerül az OEP kasszának, csak a vizsgálat. A CT és MR vizsgálatokról ne is beszéljünk. Ehhez képest egy MAGÁN KLINIKÁN ennek töredéke. Hangsúlyozom, magán klinikán. Hogy miért ennyi? Na ebben van a kutya elásva. Ha helyére kerülhetnének az árak és egy szög nem ötezer forint lenne a kalapács meg százezer, akkor talán a beletolt pénzeknek is nagyobb látszatja lenne. Szerintem,.
2016. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!