Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden választáson elmentem...

Minden választáson elmentem és következetesen behúztam az X-et a Fideszhez. Most bekapcsolom a tv-t és mit látok?

Figyelt kérdés
-hogy időközben színtelen-szagtalan zsideszes lettem és ezt nem az örök ellenség állítja,hanem akiket testvéreimnek hittem.Mi van már itt?Minden OK?
2010. márc. 23. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

kicsit konkrétabban? mi is a kérdésed?


amúgy azért "zsidesz"-eseznek sokan mert fidesznek zsidó(izraeli) testvérpártja van.

2010. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Miért ciki beismerni a Fidesznek hogy zsidó szimpatizáns, és hogy szüksége van a zsidó nagytőkére?


Nem ciki ez, csak sok szavazatba kerül!

2010. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor elmondtam már, először vagyunk mi itt mind magyarok, ez a legfontosabb. A pártállás miatt nem bölcs dolog utálni egymást.

Szép napot! Egy Jobbikos testvér.

2010. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha azt mondja, hogy őt zsideszezik le a "testvérei", akkor valszeg nem jobbikos hanem fideszes, és az bántja, hogy leszólják ezért, de kicsit zavaros.
2010. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz, vannak akik kényük kedvük szerint manipulálhatják az ájtatos híveiket, hogy aki nem csak és kizárólag őket követi az biztos nemzetáruló.


TE döntöd el mennyire érzed magad magyarnak, nem holmi párt. Attól még nem leszel több vagy kevesebb magyar, hogy melyik pártra szavazol, arra szavazz aki neked tetszik.


Egyik ellenséged.

2010. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem utálom a fideszeseket, csak a fideszt amiért támogatta az mszpt s amiért elszámoltatásról hazudozik, s közbe megszavazza a titkosítási törvényt. Utáloma fideszt amiért Izraeli testvérpártja van, és ezzel támogatja hazánk felvásárlását. A fideszeseket nem utálom. Az mszps időseket sem, nehéz lehet beismerni, hogy hazugság volt egész életünk és olyasmiben hittünk amiben nem szabadott volna. Ébredj Magyarország.
2010. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb meghallgatom a híreket,talán már azt fogom hallani,hogy le is lőttem valakit?Gyerekek!Nem ugrasztottak minket össze?Kinek áll érdekében,hogy mi ne legyünk jóban?
2010. márc. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!