Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikot szidják,...

Akik a Jobbikot szidják, miért nem szapulják a 2002-től máig kormányzó pártokat is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert tudatlanok. :)
2010. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

2002-től egy kormányzó párt volt az pedig az mszp.

helyesebben a kérdés:"Akik a Jobbikot szidják, miért nem szapulják a 2002-től máig kormányzó mszp-t is?"


én magam jobbikutáló vagyok, de az mszp-t is szidom ahol tudom.

2010. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Miből gondolod, hogy nem szidjuk? Elcseszte az országot az MSZP, ahogy csak tudta, de szerintem innen a Jobbik nem tudná kivinni, sőt...
2010. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Mert a Jobbik a "szörny" :)) Mesterházy is megmondta
2010. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:44


Nezzuk meg kozosen Orban Vektort es elvezzuk a primitiv Bayer eloadasat!!!


http://www.youtube.com/watch?v=k9wYAaMf_MM&feature=player_em..

2010. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Egyedül a Jobbik tudná kivinni. Tudod mi lesz most? Nyer a és kormányra kerül a fidesz. Hátulról a Jobbik majd rúgdalja őket hogy mit csináljanak kihozzák az országot a kakából aztán döngetik majd a mellük, mi a fidesz megcsináltuk! Faxa gyerekek vagyunk..
2010. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
szidom én mindegyiket. De az azért egy bőszítő tulajdonság ám, hogy a jobbikosok közt még nem találkoztam olyannal aki ne akart volna "megtéríteni" vagy megmagyarázni miért jók ők mindenkinél. Ez nevezik fanatikusságnak. Tolerancia sincs bennetek. Ezeke után komolyan mit vártok? valaki ott állna fejetek felett és folyamatosan azt mondaná egyél kelkáposztát mert az nagyon jó. Gondolom 24 óra alatt teli lenne bögyötök.... nah velünk nem jobbikos fanatistákkal épp ez van. Ha lehetne veletek normális kommunikációt folytatni, esetleg megvitatni kérdéseket intelligens módon, nem lehurrogva, leanyáza, meg összefogtok és mindenkit aki itt ezen az oldalon nem jobbikos gyorsan leoltotok, lealáztok és minden...vagy nagyon kevés köztetek a művelt, intelligens kommunikatív ember, vagy stratégiát kéne váltanotok.
2010. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a média ezt szajkózza,és a sok tévéfügő birka meg beszopja gondolkodás nélkül.
2010. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
84%
Szerintem mindet ki kellene rugdosni a parlamentből. Koptatják a seggüket és bezsebelik a sok lóvét. Ha MSZP, FIDESZ, LMP, Jobbik, MDF vagy mit tudom én milyen párt is nyer, akkor sem lesz jobb. Mind egymást tudják csak szapulni, meg hazudni ígérgetni. Egyet mondjatok, aki valamit valaha is felmutatott. Nem tudtok, mert nem volt ilyen. És az a gáz, hogy ezzel nem lehet mit tenni, hisz mindig lesz valaki aki irányítani akar. Orbán meg is mondta, ha 2/3-a az országnak a Fideszre szavaz ő lesz a kiskirály.
2010. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Mert azok nem náci, aljas pártok!
2010. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!