Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a véleményetek...

Mi lenne a véleményetek arról, hogyha?

Figyelt kérdés

Jönnének migránsok, csak mondjuk vietnámiak,kínaiak,észak-koreai menekültek,oroszok,ukránok,törökök,lengyelek,jordánok,pakisztániak.. De mind-mind dolgozna vagy munkahelyeket teremtenének és beintegrálódnának a középrétegbe. Tudom, hogy eddig is jöttek ők, de én most plusz félmillióra gondoltam. Hogy a 9milliós Magyarországra jönnének úgy, hogy a friss migránsok a kivándorolt magyarok után bekeletkezett munkahelyhiányt töltenék be majd a végén ő maguk hoznának munkahelyeket.

A radikális liberalistától a radikális jobboldalig kíváncsi vagyok a véleményekre normális kereteken belül.



2015. dec. 20. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Pl. oroszok, törökök, lengyelek minek jönnének Magyarországra?


Nem integrálódnak a bevándorlók, főleg a muszlimok nem, ez a baj. Miféle ország az, amely nem a nemzetalkotó népét próbálja támogatni, megtartani, hanem idegenekkel akarja feltölteni a területét. Normális dolog az?

2015. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem rengeteg muszlim ismerősöm van akik nagyon jó emberek és dolgoznak.. Mindenki ott él ahol akar vagy megteheti. Egészséges dolog, hogy valaki egy másik kultúrában akar élni és nem az a lényeg, hogy egy muszlim is egyen csípős kolbászt pálinkával, hanem az, hogy dolgozzon és ne radikalizálódjon és ne heroindíler legyen
2015. dec. 20. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Egy országnak pedig joga van eldönteni, kit enged be és kit nem. Legyen bármilyen dolgos is az illető. Hogy a muszlimokkal mi a helyzet, az pedig Nyugat - Európában napi tapasztalat. Köszi, szerintem nem sokan fogják hazánkban támogatni a - a lehetetlenség határát súroló - beintegrálásukat.
2015. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A párizsi vérengzéseket elkövető terroristák is kívülről ártatlan bárányok voltak, a saját testvérük, édesanyjuk sem tudta, hogy radikalizálódtak. Ennyire lehet a látszatra adni muszlimok esetében.


Mellesleg nincs abban semmi jó, ha mindenféle népeket beengedünk. A történelem már bebizonyította. Mindig csak szeparatizmus és erőszak a vége. Olyan, hogy tökéletes integráció gyakorlatilag alig létezik.

2015. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kínaiak meg az Oroszok veszik a letelepedési államkötvényeket nálunk minta cukrot.
2015. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát csak ne jöjjenek. Legfeljebb jó nők. A Kétfarkúak meg építsék fel a Jónőfelfogó Gátat.
2015. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha Magyarország olyan fejlett gazdasággal rendelkezne,hogy fizetőképes fizetést tud adni a bevándorlóknak,akkor még a fidesz is tárt karokkal várná őket.

De az olyanokból nem kérnek,akikből hasznuk nincs.

Ez az igazság.


Szóval szerintem elég álszent a németeket ezért kritizálni vagy a briteket.Szerintem bármelyik államnál ez lenne a minta,ha tehetné.


Most is jöhetnének hozzánk pl határon túli magyarok.

Miért nem jönnek?

Gondolom azért,mert nem akarják otthagyni az otthonukat ugyanolyan semmilyen fizetésért.

2015. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az, hogy rohadjon meg az összes
2016. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tömszelence válasza:
Szerintem ébredj fel,és ha unatkozol akkor nyúlj magadhoz és ne tegyél fel ilyen értelmetlen kérdést.
2016. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!