Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem álszent egy a...

Csak szerintem álszent egy a nemzetieskedés a bevándorlókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerintem ha Magyarország gazdasága ugyanolyan fejlett lenne,mint pl a németeké,akkor bármelyik kormány(még a fidesz és a jobbik is) fogadna be bevándorlókat.


Miért kell úgy beállítani,mintha ez egy ilyen nemzeti kérdés lenne?

Egyszerűen csak nem elég fejlett a Magyar gazdaság,hogy versenyképes fizetést tudjon adni bevándorlóknak.


Ha lenne hasznuk belőle viszont simán befogadnának képzett és integrálható embereket..(nem feltétlen arabokra gondolok).


2015. dec. 21. 00:56
 1/7 A kérdező kommentje:

A németek is azért szeretik pl a kelet-európai bevándorlókat,mert olcsón dolgoznak.

Sok németnek nem kell kulimunkát végezni,és jobban élnek ezáltal.


Szerintem a Fidesz is simán befogadna idegeneket,ha haszna lenne belőle a magyar embereknek,ugyanis ők a magyarokért vannak.Legalábbis mindig ezt mondják.


Akkor miért kell érvelni a bevándorlás ellen azzal az érvvel,hogy "kihal a magyarság" és hasonló ostobaságok?

2015. dec. 21. 01:00
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Aki továbbra is arabokkal akarja elárasztani Európát, arról ugyanúgy megvan a véleményem, mint ahogy eddig is megvolt.
2015. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shamash ***** válasza:
94%
Sajnos az arab barbár. Még a saját barbarizmusuk elől Európába menekült arabok is háromnegyedrészt azok
2015. dec. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltok.
2015. dec. 21. 01:49
 5/7 Shamash ***** válasza:

A fejlett, nyüzsgő, nyugat-európai országoknak szükségük van olcsó munkaerőre. Magyarországnak nincs szüksége munkaerőre. A nyugati országok 60 vagy 80 milliós országok, Magyarország 10 millió alatti.

Németországba eddig 1,1 millió migráns érkezett, és csak erre kezdtek úgy reagálni, hogy hóóó!

Ez annyi, mintha Magyarországra most 130-140 ezer migráns érkezne, és itt telepítenének le őket. Hát azt hiszem, meggyűlne velük a bajunk.

Szerencsére azonban a migránsok közül senki sem akar itt maradni.

2015. dec. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan fejlettek lennénk, mint Németország, akkor pláne nem akarnánk ezt tönkretenni, és nem akarnánk terrortámadásoktól rettegni.
2015. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miért?ha Kínaikat fogadnánk be,vagy más távol-keleti embereket,akik sokan vannak a hazájukban,és számukra és számunkra is előnyös lenne ez a dolog,akkor is mindent felülír a nemzetieskedés?


Tévedsz!A magyarok is befogadnának bevándorlókat,ha az ő jólétük múlna rajta.

2015. dec. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!