Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A húsz milliós lakástámogatást...

A húsz milliós lakástámogatást többször is felvehetem, ha többször (elválok és más feleséggel) megcsinálom a 3 gyereket 10 év alatt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mi van válásnál?:D A férj és feleség egyenlő arányban osztozik a gyerekcsinálási kötelezettségen? Másfél fejenként, vagy hogy?:D
2015. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, hogy házasnak kell-e lenni. Szép kis politikai feladvány lenne, ha párhuzamosan 5 családot alapítanál, mindben 3-3 gyerekkel.:)

Szerintem ebben még brachiból is benne lennének többen.:)

De valószínűleg egy szülő 10 év alatt csak egyszer veheti fel, és a következő 10 évben meg már kifutnál a korhatárból.

Kevesen lehetnek, akik 20-30 és 30-40 éves korukig is 3-3 gyereket nemzenek külön szülőtárssal.

De az első lakás az első családnál maradna, Te pedig az újonnan igényelt 20 milliósban laknál, úgyhogy nem élvezhetnéd mindkét lakás használatát.:)

Egyébként is 20 millió az ma egy kb. 60 nm-es lkaát, akkor fejenként jut 12 nm, együtt laksz másik 4 emberrel, nem nagyon nagy főnyeremény az!:)

2015. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt aki megcsinálta, ráadásul 40 év felett: [link]
2015. dec. 21. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Furcsálltam, hogy miért létezne egy Wikipédia-cikk egy szociális lakástámogatási esetről, és hát nem is az.
2015. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az egész nagy "családtámogatási" mizéria csak politikai kampány, még több szavazó bekebelezése, hülyítése!

Nem kell elhinni ezt az egészet!

Orbán csicska is olyan, mint Merkel...

Egyik nap ezt mond, másik nap meg azt.

Így kezdte, hogy aki 10 éven belül 3-ik gyerekét hozza világra, annak jár a 2x10milla, igen ám, de 1 héttel később meg már azt mondta, hogy NEM MINDENKI kapja meg ezt a pénzt, csak bizonyos elvárásoknak, követelményeknek kell megfelelnie az illetőnek, valamint ha valaki nem tudja eltartani 3-ik gyermekét, annak a támogatást VISSZA KELL FIZETNI AZ ÁLLAMNAK!!!

Amikor egyik nap elkezdte említeni Vitya ezt a nagy pénzösszeget, amikor tervben volt, azt nem közölte már akkor, hogy nem mindenkinek fog járni!!!

2015. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Tehát csak azért igényelnél támogatást, hogy tízévenként másik nőnek csinálj 3-3 gyereket és építs/vegyél nekik egy házat/lakást?
2015. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!