Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért akarnak Magyarorsz...

Sokan miért akarnak Magyarországra bevándorlókat, amikor már a jelenlegiekkel is sok a baj?

Figyelt kérdés

Arabokra hasonlító migránsaink:

[link]


Semmiféle közel-keleti, afrikai népcsoportot nem kellene többet befogadni.Akkor sem, ha háború elől menekül.

Jelenleg is veszélyben van Magyarország etnikai, kulturális összetétele.Nem kellene még inkább veszélyeztetni, rosszabbá tenni.



A multikulturalizmust,hagyjuk meg a nyugatnak.Kínlódjanak ők az arabokkal, nekünk, van elég bajunk a jelenlegi kisebbséggel.



2015. dec. 29. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Én eddig csak jó arcokkal találkoztam a bevándorlók közül.
2015. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Kevesen akarnak bevándorlókat, de a migránsok sem akarnak Magyarországra jönni, ahogy nem akart egy sem itt maradni.
2015. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ja mert a nyugati jólétre vágynak, aztán nagy csalódás lesz, amikor kiderül, hogy a németeknek nem magasan kvalifikált cégvezetőkre meg középosztályra van szükségük, hanem gyártósoron robotoló hozzájuk képest filléreket kereső rabszolga munkásokra meg vc pucolókra stb, oylan emberekre, amit derogál egy németnek megcsinálni mert alul vannak fizetve az ottani átlaghoz képest..
2015. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Valakinek el kell tartani a nyuggereket. A magyar fiatalok meg inkább lelépnek ahogy tehetik, tehát kell az utánpótlás.
2015. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
egy bevándorlo se kellene ide. ott van amerika példája. ott mindenki bevándorlo volt, a pár megmaradt indiánt kivéve. és hol van amerika? sehol hozzánk képest. csak irigykednek ránk , és a kedves vezetonkre :(
2015. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
A kis Renátót nyugodtan ki kellene cserélni valamelyik migránsra, biztosan jobban járna az ország.
2015. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Pár száz éve már jöttek ide bevándorlók Indiából de azóta se sikerült nekik beilleszkedni. Innentől kezdve már gyanakodva figyelem az ilyen próbálkozásokat. Ezek a bevándorlók már többször meg is látogattak engem , furca mód mindíg mikor nem voltam itthon és soha nem hoztak valamit hanem vittek.
2015. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hollófernyiges ***** válasza:
19%
Én az egészségügyben dolgoztam gazdasági bevándorló kollégákkal, volt köztük chilei, jemeni, ciprusi, szudáni/kanadai (meg erdélyi), amennyire meg tudtam ítélni, mind rendes ember és jó munkaerő volt.
2015. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Mert ha a liberális média ezt gágogja akkor ők is azt bégetik
2015. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Az nagyobb baj, hogy kevered a menekültet a bevándorlóval. A menekült addig lesz itt (és wow, van belőle évi 300, és lelép 150), amíg szar neki otthon. A bevándorlást meg a fityisz mossa össze ezzel. Senki nem akart itt illegális bevándorlókat letelepíteni.

(akkor sem ha az fentebbi fideszesek ezt hazudják)

2015. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!