Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz jól bánik a támogatói...

A Fidesz jól bánik a támogatóival?

Figyelt kérdés

Például Ákost is megvédte.


Valamelyik nyugati multi szerződést bontott vele, mert nem volt elég PC a véleménye.Erre a kormány is szerződést bontott azzal a céggel.Meg is érdemelte a cég.


Pusztán politikai okokból szerződést bontani, nem korrekt.


Ennyi erővel, kinyomozhatnám, hogy a cégemnél ki homoszexuális és az összeset kirúghatnám, mert nem tetszik a világnézetük.



2016. jan. 3. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel, kinyomozhatnám, hogy a cégemnél ki homoszexuális és az összeset kirúghatnám, mert nem tetszik a világnézetük."


Mi köze a homoszexualitásnak a világnézethez?

2016. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Például Ákost is megvédte."


A fenéket. Szegényt Fidesz s..gnyalónak állították be. Ez a legrosszabb, ami egy művésszel történhet. Ákos sem kért volna ebből az egész szarból, ha előre tudja hogy mi lesz.


"Pusztán politikai okokból szerződést bontani, nem korrekt."


Szóval akkor a Fidesz nem korrekt, ugye? Ja nem, csak a "valamelyik nyugati multi" lehet nem korrekt, a Fidesz az nyilván csodálatos, ha ugyanazt csinálja.


"Ennyi erővel, kinyomozhatnám, hogy a cégemnél ki homoszexuális és az összeset kirúghatnám, mert nem tetszik a világnézetük."


Ha szerinted a homoszexualitás egy világnézet, akkor retardált vagy. Ez az én világnézetem, ha nem tetszik, adj nekem ingyen pénzt. Hiszen ezt várod el a Telekomtól is.


De egyébként mondjuk egy jobb példa: kinyomoztatod ki náci a cégednél, és kirúgatod őket. Ez helytelen (és törvénytelen), hogyha a véleményüknek semmi köze a végzett munkához. De Ákos lényegében egy reklámfelület volt, hogy mit nyilatkozik le, az a teljes munkaköre. Ha pedig ezt nem úgy végzi, ahogy a támogatója szeretné, akkor megvonhatják tőle a támogatást.

ELLENTÉTBEN a Fidesszel, merthogy a Telekom nem végezte rosszabbul a munkáját attól, hogy mi a véleményük.


Vagyis a Fidesz járt el törvényellenesen, a Telekom pedig nem. Sőt, a Fidesz többet rontott Ákos megítélésén is, mint a Telekom. De csak egy kis propaganda kell, hogy mindent a tökéletes ellentétére fordítsanak.

2016. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

még mindig ez a téma? :D


már az elején kiderül, hogy ez csak botrányba lett csomagolva, és dec. 31-én ígyis-úgyis lejártak a kormány szerződései a telekommal...

2016. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!