Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért titkolózik a Fidesz,...

Miért titkolózik a Fidesz, amikor Horthy Miklós lovas szobráról tesz fel kérdéseket a sajtó, miért nem képesek értelmesen válaszolni és miért titkolóznak, mint a Paks 2 ügyben?

Figyelt kérdés

Amikor "rezsicsökkentésről", "javuló" államháztartásról, új "CSOK"-ról, "javuló" álláskeresési rátáról van szó, akkor nyiltan beszélnek róla, de a Horthy szoborról...

Hát tessék:


https://www.youtube.com/watch?v=EjbexY4jjVU



2016. jan. 9. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Na szerinted miért?
2016. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Orbán megválaszolta decemberben ezt a kérdést:

"A kormány olyan politikusnak nem támogathatja a szoborállítást, aki együttműködött az elnyomókkal.

Orbán Viktor azt is elmondta, hogy azt sem támogatná, hogy Horthy Miklósnak állítsanak emlékművet."


[link]

2016. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Épp azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom rá a választ!
2016. jan. 9. 16:04
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es, köszönöm az ÉRTELMES választ!

Ment a zöld kéz!

Magyarán szólva a Fityisz még most is oltári nagyot hazudott...

2016. jan. 9. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
A feltett kérdéstől és a pártoktól függetlenül mondom, hogy felfordul a gyomrom az ilyen "riporterektől" és azoktól akik ilyeneket terjesztenek! Be lehet nyujtani nyilvános kérdést, van sajtó tájékoztató, ahol indextől kezdve a propeller.hu-n keresztül atv riporteréig mindenkit láttam már kérdést feltenni! Meg lehet hívni beszélgetős műsorba sok politikust! De ez a rátapad és követi mint egy nyomorék, és közben random kérdéseket tesz fel olyan képviselőknek, akik épp kivételesen végre a munkahelyükre próbálnának eljutni zavartalanul, ez számomra nagyon undorító minden oldalról! Én az ilyen riportert kizárnám egy évre attól függetlenül melyik pártnak a szánalmas katonája..
2016. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Épp azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom rá a választ!"


Akkor erőltethetnél magadra egy kis intelligenciát és menni fog magától.


Magyarországon még mindig rengetegen vannak, akik elítélik Horthy-t és akik lehetséges módon potenciális Fidesz-szavazók is egyben.

Ebből következik, hogy ha a Fidesz nem óvatos és nyíltan támogat egy Horthy-szobrot, akkor szavazatokat veszthet.


Na, ugye hogy ment volna magadtól is?

2016. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

Lázár meg azt nyilatkozta, hogy magyarországon demokrácia van, így nem a kormány fogja megmondani, kiknek szabad és kiknek nem szabad szobrot állítani, mert attól hogy nem értenek vele egyet nem az ő hatáskörük elbírálni! Én se szeretem a fideszt, de ezt gyűlölöm a baloldalban, hogy ha nem szólnak bele és nem akadályozzák meg a szobor állítást, Akkor az a baj, de ha megakadályoznák, akkor Meg sértené az emberek szabad vélemyény formálását..


Vagy hogy működik ez? Ami a liberálisoknak nem tetszik, azt a kormánynak meg kéne akadályoznia, ami a liberálisoknak tetszik abba meg tilos beleszólni akkor is, ha sok embernek viszont szúrja a szemét?

Csak én érzem a baloldal folytonos kettős mércéjét?

2016. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A paks2-ről: magyarországon szinte a rendszerváltás óta szokás, hogy a kormánypárt akármit tesz vagy mond, azt az ellenzék elutasítja és ellenzi, ha egyet ért vele, ha nem.. ha nem vagy hozzá túl fiatal, emlékezhetsz, hogy a fidesz is ezt a bugyuta politizálást folytatta, mikor éppen az mszp kötötte putyinnan a kezdeti megállapodásokat a paks bővítésről.. mivel a fidesz akkor egyértelműen ellenezte, sőt a kampányának a része vllt a bővítés ellenzése, ezért értelemszerű, hogy minél kisebb hangot akar adni a témának, ez teljesen logikus! A kérdés, az egykori kormánypárt, aki régen a tárgyalásokat kezdte, most mitől ellenzi hirtelen a dolgot? 2 dolog van, ehhez sem kell sok logika h belássa az ember:

1. a mostani ellenzék követi a bugyuta szokást, hogy tök mindegy mit csinál a kormány párt, azt nyilatkozzák, Hogy az rossz, akármit is gondolnak róla

2. 4000 milliárd forintról van szó, ha a magyar 20%os mindenkori korrupciós veszteséggel számolunk, ami alsó becslés, akkor is 800 milliárd forintról van szó, ami a baloldal oligarchái helyett így a fideszhez közel állók zsebét fogja megtölteni, én is ellenezném a helyükben..


A kérdés az, ha a szokásos politikai szardobálást leszámítjuk, létezik e olyan párt, aki nem menne bele az orosz szerződésbe?

Véleményem szerint nincs, vagy nagyot keresünk rajta, vagy ami valószínűbb, hogy politikai kényszer, de teljesen mindegy ez az erőmű akármilyen párt lenne hatalmon éppen megépülne! Nem véletlen, hogy mszp ideje alatt is titkosak voltak a megállapodások és a fidesz idején is titkosak a megállapodások. Szerintem muszájból épül, a fidesz is tudja, hogy negatív hatása van a témának a népszerűségükre nézve, ezért 2 dolgot tehetnek logikusan, egy hogy csendben maradnak a téméról, kettő a lehetőség szerint a legtöbb pénzt kiszedik belőle amit tudnak!


Ébresztő, a magyar politika már rendszer váltás óta erről szól!

2016. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 5/7 Időpont ma 16:09


"van sajtó tájékoztató"


Ahol kérdezhet a magyaridok, meg az állami média... :-) Már ha kérdezhet bárki. De tudod ennyi erővel pedig a politikusaink 99%-t vagyonelkobzással kell büntetni. Kósa megvan? "Olyat kérdezzen amire tudok pozitív választ adni"... egy értelmesebb demokráciában ez az ember politikailag halott lenne. Itt meg tapsolnak neki, hogy jól megaszonta a gonosz csúf balliberális médiának...

2016. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!