Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az első szög a liberalizmus...

Az első szög a liberalizmus koporsójába?

Figyelt kérdés

Ahogy azt már eddig is sejteni lehetett, hamarosan újfajta migráció indulhat Nyugat -európából. Ezzel megoldódhatna a munkaerőhiány és az elöregedés is anélkül, hogy színesbőrüeket kéne behívni az őslakos fehérek helyett.


De azért ne igyunk előre a medve bőrére, a fent leírtaktól még messze vagyunk.

Mindenesetre az jó, hogy ezt már angliában is látják:

[link]



2016. jan. 10. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

1. Definiáld a liberalizmust.

2. Fejtsd ki, mi a liberalizmus reális alternatívája.

2016. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

"1. Definiáld a liberalizmust.

2. Fejtsd ki, mi a liberalizmus reális alternatívája."


1.

Nyugat-Európában uralkodó irányzat.

Lényege, mindennek a feje tetejére állítsa.

Migráció, multikulturalizmus támogatása, színesfétis, színesek előnyben részesítése.

Emellett, még hozzátehetnénk a szexualizálást is,de a kérdés a migrációról szólt, maradjunk annál.


2.Olyan rendszer, amiben nincsenek az 1. pontban leírtak.

2016. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
#3: nem értem, hogy aki nem ért hozzá, az miért olvasgat a Politika rovatban?
2016. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2: Természetesen nem az eredeti liberalizmusról van szó. Az eredeti liberalizmusba akár a fajvédelem és az antiszemitizmus is belefér, mivel tolerál minden gondolatot egészen addig, amíg ez az ember tetteiben(Pl.: verekedés az utcán) nem nyilvánul meg.

Én viszont a mostani modern liberalizmusról beszélek, ami nem engedi a másként gondolkodást.

2016. jan. 10. 16:23
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

4#


Ezt azért mondod, mert közülük való vagy, rózsaszín ködben úszó liberális.Aki szeret a migránsokkal szelfizni, cigányok jogait támogatni meg ilyenek.


Persze, nem érted miről van szó.

2016. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%

"Aki szeret a migránsokkal szelfizni, cigányok jogait támogatni meg ilyenek. "


- Ezek közül egyik sem illik rám. Ha csak úgy ismeretlenül azt hangoztatod, hogy de igen, és én vagyok vagyok, akkor ezzel egyszerűen csak hülyét csinálsz magadból.

2016. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

"Én viszont a mostani modern liberalizmusról beszélek, ami nem engedi a másként gondolkodást."


- Akkor az nem liberalizmus. Mi lesz következő? A bálnából hal lesz, mert most olyan napunk van a Politika rovatban?

Akkor mostantól a konzervatív értékeket modernizmus értelemben használjuk? Ne álljunk le, forgassuk fel a szavak értelmét, így lehet bármelyik csoportot hülyének titulálni!

2016. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor ballibeknek fogom hívni őket, de szerintem a lényeg az, hogy az olvasók tudják, kikről van szó.
2016. jan. 10. 16:37
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
ennek a cikknek semmi alapja nincs, senki nem fog keletre vándorolni nyugatról, senki nem fog nyomorba költözni a jólétből.
2016. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Miért utálja itt mindenki a liberalizmust, ha nélküle nem lennének alapvető emberi jogok sem, tehet magántulajdonhoz, élethez való jog stb.


A szélsőséges liberalizmussal van csak gond, de alapjáraton semmi baj, ez kb olyan mint a kapitalizmus szidása...

2016. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!