Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számotokra nem visszatetsző,...

Számotokra nem visszatetsző, ahogy Nemes-Jeles László nyilatkozgat most, hogy sztár lett? Kapott azért segítséget, de most divat fikázni azt, ahonnan indult.

Figyelt kérdés

Eleve a mai cikk címe az indexen:


"Jobban érdeklem most Amerikát, mint a magyarokat"

Nem érdekli jobban, csak ott most robbant a bomba, itt meg hónapok óta színen van. Meg ha ott 50x annyian élnek, akkor 50x annyi az újságíró, tévé-csatorna, evident, hogy több a megkeresése.

Itthon is az összes létező újság, honlap írt róla, tévében szerepelt. Sajnos nincs egy akkora rendezvényünk, mint a Golden Globe, amire az egész ország figyelne, de itthon is lehetőság szerint meghívták mindenhova, interjút készítettek, játszották a filmjét, írtak róla, stb, ha ezt nem kapta volna meg itthon, akkor most sehol se lenne.

Engem nem érdekel maga a holokauszt, sőt örülök a sikerének, várom az Oscart, de egyre jobban elszáll magától ez az ember.


"Az biztos, hogy az alkotókkal nagyot fordult a világ a Cannes-i bemutató óta, Nemes Jeles László Natalie Portmannel vonult be a vörös szőnyegen Cannes-ban"

Bocs' már, hogy nincs egy Natalie Portman-ünk, még nézzen le ezért is, és felejtse el, honnan jött.


"Addig egy névtelen magyar filmes volt három kisfilmmel a háta mögött, majd hirtelen a rendező, akiről mindenki beszél."

Ez ugyanaz, csak pepitában. Ekkora ország vagyunk, ezt tudjuk nyújtani. Amerikában meg minden sokkal több, sokkal nagyobb, ha számára ez a fajta sztárság kell, akkor hajrá, maradjon ott. Mert ahogy nyilatkozik az országról, azáltal én pl. nem vagyok büszke rá, hogy ő egy magyar a világhírnév küszöbén.


"...amikor a DVD-kiadáshoz az audiokommentárt készítették Amerikában"

nahát, milyen meglepő, hogy ezt is már csak odakint lehet megcsinálni... ja, mégsem, nem is lepődtem meg!


2016. jan. 17. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Magam is annak adnám el a különféle jogokat, aki a legtöbbet fizet érte. Nyilvánvalónak tartom, hogy Amerikában készül az audiókommentár, mivel a Sony a forgalmazója.

És egyébként nem vagyok rá irígy, mint te, így az általad idézettekbe sem látok semmi rosszat. HAJRÁ! OSCART NEKI!

2016. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Irigy biztos nem vagyok, mert sosem akartam semmiféle sztár lenni.

Meg le is írtam, hogy a sikernek örülök, de hagyd csak figyelmen kívül.

Azt tartom gáznak, hogy innen indult, itt is megkapta azt, amit ez a kis ország nyújtani tud, de most látja, hogy odakint 100x ennyit tudnak adni, innentől mi sz-rok vagyunk, fikázza, ahonnan jött, stb.

Nem tudom, mi ebben az irigység, de kötekedni nagyon tudsz, gratulálok.

2016. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Süt belőled az ostobaság.
2016. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Hehe, tudathasadásos kérdező:D

Én meg azt nem értem, hogy te min vagy kiakadva. Leírta, hogy az USA-ban több lehetőség van (nyilván), meg jobban vevők az alkotására (szintén nem kell sok ész ahhoz, hogy ennek az igazságtartalmát belássuk).

Egyébként az általad idézőjelbe rakott és a rendezőnek tulajdonított mondatokat az első kivételével nem ő mondta, hanem az index, ergo nem túl relevánsak.

2016. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Kénytelen volt a másik regjével is belépni, hogy sértődött tiniként többször is lepontozhassa a neki nem tetsző válaszokat...
2016. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

valóban nem vettem észre, de nem, nem pontozok le senkit azért, mert más a véleménye, sőt még csak tudathasadásos sem vagyok.

tini meg főleg nem.

de nagyon hasznos és a témához tartozó válaszokat kapok, igazán büszkék lehettek magatokra, hogy épp ti mondtok ítéletet és ti neveztek mást ostobának?

milyen alapon, mikor egy kérdésre nem vagytok képesek válaszolni?

szánalmasak vagytok.

2016. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

egyértelmű, hogy ott több lehetősége van. én is ezt írtam. annáélfogva, hogy ott többen élnek, mindenből több van, több újságíró fogja megkeresni, több tv-műsorba fogják meghívni.

de attól még nem kéne így elfelejteni egyből, hogy honnan indult. úgy csinál, mintha Magyarország elzárkózott volna mindenféle segítségnyújtástól. Holott a lehetőségekhez mérten itthon is a maximumot kapta.

Azért nyilatkozott ő már eddig is érdekességeket, még ha most nem is minden az ő szájából hangzott el.

2016. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom kérdező, szerintem sehol nem írta azt, hogy nem kapott volna segítséget itthon. Egyébként kétlem, hogy 'elfelejtette volna, honnan jött', mert a következő filmje szintén magyar történelmi tematikájú, az 1. világháború kitörése környékén fog játszódni Budapesten. Ha ki akarna szakadni hálivúdba, akkor nem a legjobb témát választotta, mert az átlag amerikai parasztot ez eléggé hidegen hagyja.
2016. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Számomra az egész holo felhajtás visszatetsző úgy ahogy van.
2016. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyik idézett mondat sem fikázza Magyarországot,ahonnan ugye indult.Ha meg figyelembe vesszük,hogy csak az első mondat az,ami tőle hangzott el,pláne.Mit is mondott?"Jobban érdeklem Amerikát,mint a magyarokat. "Mi rosszat mondott ezzel?Jön az Oscar-díj átadó is,ami szerintem sokkal inkább az érdeklődés középpontjában van ott,mint nálunk.
2016. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!