Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikai pártnak van...

Melyik politikai pártnak van a legjobb programja számodra?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

A Jobbikon meg LMP-n kívül más pártnak van programja egyáltalán?


Ezek közül a Jobbik programja, de azért nem 100%-osan...

2016. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Jó kérdés, amit az első fel tett... viszont én a jobbikkal, soha semmilyen formában nem tudok azonosulni, sem támogatni, azonban egy területen szinte korlátlan munkavégzést adnék nekik, az pedig a rendőrség megreformálása.
2016. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Én is úgy válaszoltam meg a kérdést, hogy ha már választani kell, akkor Jobbik.


Mondjuk nekem nincsenek olyan elveim hogy nem tudok velük azonosulni érzelmi okokból, csupán annyi a problémám, hogy a gazdasági programjukkal én nem járnék jól. De a rendőrség/közbiztonság témakörben én is 100%-ban egyetértek velük.

2016. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Számomra a fidesznek! Az volt a programjuk, hogy folytatják azt, amit elkezdtek! Tényleg ezt is teszik. 320ezres nettó keresetű középkorú nagycsaládos apukaként nekem tökéletesen megfelelő a Fidesz, és sokkal jobban is élünk mióta nem a szocik vannak! Sokkal több a családi kedvezmény, kiszámíthatóbb a hitel törlesztésünk, kedvezőbb az adórendszer, most meg úgy néz ki lesz egy nagyobb lakásunk szinte semmi önerőből! Teljesen meg vagyok elégedve.
2016. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Számomra az lmp lenne a legjobb, csak hát a melegek nem fognak önként lemondani a házasságról, a muszlimok pedig nem fordulnak önként vissza.

Marad a Jobbik.

2016. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap 23:40


Muszlimokat még megértem, de a meleg házasság miben zavar téged? nem tudod megenni a vasárnapi levest? vagy nem tudsz kiállni az autóval a garázsból? vagy nem tudsz este letusolni tőle?

2016. jan. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!