Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz valamikor...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek lesz valamikor Kormányváltó hangulat Magyarországon?

Figyelt kérdés
És ha igen mikorra várható? :)
2016. jan. 20. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

# 10/10 Időpont ma 18:01


Kicsit utána néztem. Igazad van, ez nem nulla teljesítmény. Ez -1. És a -végtelenhez konvergál, minél jobban utánanézek. :-)


(de gondolom az ugye demokratikus 'aszagyerek megoldás volt, amikor a fityisznyikek vonultak ki a parlament üléseiről "brühühü, nem vagyunk kormányon" jeligével, az meg maga a hazaárulás, amikor az ellenzék vonult ki egy olyan szavazásról, amiben úgyis mindegy mit nyomnak, mert a "kétharmad" úgyis megszavazza. :-) )

2016. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Kicsit utána néztem. Igazad van, ez nem nulla teljesítmény. Ez -1. És a -végtelenhez konvergál, minél jobban utánanézek. :-)"


Annyira vicces ez a sértett, dühös fröcsögés, bár érthető, a baloldalnak mára csak ez maradt. Kutya ugat, karaván halad, a választást az nyerte, akire a legtöbben szavaztak.

2016. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem csak a kormányt, hanem az ellenzéket is le kéne váltani.
2016. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

# 12/13 Időpont ma 09:16


Ugye 2002-ben is ugyanezt mondtad magatokra? :-)

(Azért pluszban sajnállak, hogy még mindig nem értetted meg, hogy nem vagyok baloldali. :-D)

2016. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14: Kik azok a magatok? Jaaa, hogy épp te vagy az aki benézte? :DD


Életemben nem szavaztam a Fideszre, elárulom, de attól még szánalmas az összes felvetésed. És bizony igencsak megkopott az emlékezeted, mert 2002 után a Fidesz közel sem volt úgy összezuhanva, mint most a baloldal, a másik apró különbség, hogy a választási vereség után ők nekiláttak a munkának, nem csak várták a csodát. Hogy is volt? Aki tv-t akar magának, az vegyen egyet? Hát vettek.

2016. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 brokenbone ***** válasza:
utálom a fideszt de jelenleg ők a legalkalmasabbak. ez van. ha baloldal lenne akkor most a csajaitokat a kebabfejűek kefélnék a pinyóban. a jobbik meg 12 éves szint. (sajnos egyszer rájuk szavaztam)
2016. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!