Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány annak idején hogyhog...

Gyurcsány annak idején hogyhogy nem került börtönbe?

Figyelt kérdés

Igaz meg kisebb voltam, de arra emlekszem, h amikor 2010-ben a Fidesz kerult hatalomra es 2/3-ot kapott, akkor az elso dolguk az alkotmanyvaltoztatason kivul az volt, hogy felelossegre akartak vonni a szocis idoszak fo embereit, igx termeszetesen Fletot is. Azt tudom, h felfuggesztettek a mentelmi jogat + jott meg hozza a plagiumuggyel valo gyanusitas es ugx tunt, h biztosan bortonbe fog kerulni, ám egyszer csak hirtelen megszakadt a nyomozas vele szemben es elkerulte a felelossegrevonást.

Mi volt ennek az oka?



2016. jan. 21. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Ügyesen strómanra papírozott mindent.


A legnagyobb poén az volt, amikor évekig kardoskodott a sportminisztérium élén, hogy rajta keresztül megy minden, aztán valahogy mégis Zuschlag került rács mögé a csalásokért.

2016. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Meddig lovagoltok még Gyurcsányon?

Ő már rég leszerepelt, nem ő a miniszterelnök!

Orbánt (is) kéne bebäszni a börtönbe!

A pénzünket kampányreklámokra, Felcsút fejlesztésére költi, haveroknak oszt belőle, olyan hírességeknek ad a pénzünkből, akik jobban nyalják a s3ggét Viktornak!

Továbbá annyira szétverte, átalakította az oktatási rendszert, hogy már több száz iskola fog össze az Orbáni-oktatási rendszer ellen!

Ráadásul ez már diktatúra, ami itt folyik, mert az Orbán féle Klebelsberg Intézményfenntartó Központ figyeli az oktatási intézményeket, és ha valamiben nem értenek egyet Orbán intézkedéseit illetően és fel mernek ellene szólalni, akkor azonnali hatállyal felmondanak neki, kirúgják a tanárt!

Szerintetek ez normális dolog???

2016. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
A Fidesznek előnyös, hogy Gyurcsány szabadlábon van, ezért így marad. Azt is el tudom képzelni, hogy van egy alku a háttérben, hogy nem kerül börtönbe ha folyamatosan lejáratja és megosztja a baloldalt.
2016. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Ja amúgy 50%-osnak igaza van. Orbán nyíltan országimázs pénzből futtat pártpropagandát, ami törvényellenes. Tök nyíltan. Vagy ne is beszéljünk a földosztásokról meg a trafikosztásokról. Mind a kettő törvénytelen volt, BEVALLOTTÁK, hogy politikai szempontok alapján válogattak, amit aztán megerősítettek az elbírálások is. Még aznap ki kellett volna jönnie a rendőrségnek és lecsukni őket. Aztán ott van a felcsúti stadion, teljesen nyilvánvalóan az ország pénzét a saját szórakoztatására költi, újabb nem tudom hány év börtön.


Orbán börtönbe való Gyurcsány mellé. Nem is próbálja titkolni, hogy visszaeső bűnöző.

2016. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Miért, Orbánnak nem ott lenne a helye? Tolvaj gazember az is, a díszes bandájával együtt. Konkrétan az egész úgynevezett "politikai elit" köztörvényes banda.
2016. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Talán azért, mert nem követett el semmit?
2016. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Maradva a kérdésnél: Magyarország jogállam. Mindenkit megillet a korrekt eljáráshoz való jog, tehát bíróságnak kell megállapítani minden vád alá helyezett személy bűnösségét, vagy az ellene felhozott vádak megalapozatlanságát. Arra nem emlékszem, hogy volt-e ezzel kapcsolatban bírósági tárgyalás, de ha volt, akkor feltételezem, hogy az eljárás során a bíróság -minden körülményt megvizsgálva, tanúkat meghallgatva, bizonyítékokat elemezve, vád érveit, védelem érveit megismerve- valami miatt úgy döntött, hogy nem ítéli el Gyurcsány Ferencet. Ha volt tárgyalás, és nem kapott elmarasztaló ítéletet, ilyenkor leegyszerűsítve két dolog történhetett: vagy bebizonyosodott, hogy nem bűnös, vagy nem bizonyosodott be, hogy bűnös. A bírónak ez szakmája, nekem nem szakmám, és nem is értek hozzá. Ebből kifolyólag, én pl. bízom annyira az igazságszolgáltatásban, hogy elfogulatlanul teszi a dolgát, és függetlenül attól, hogy Gy F politikájával egyetértettem -e vagy sem, az illető szimpatikus nekem, vagy sem, belenyugszom, és elfogadom az eredményt.
2016. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Hülye vagy 4-es!

Egyáltalán nem hazugság ezzel kapcsolatban, mert ha figyelnéd a híreket, ott aztán nem 1x esett szó erről, na meg a Kossuth Rádióban is nyilatkozott erről egy tanár a napokban, valamelyik műsorban.

Ha már hallod, hogy mi folyik itt valójában, az már hazugság, ha valaki fellázad Orbán ellen?

Az nem hazugság, hogy 3 éve "sokkal jobban élnek az emberek, nőtt a minimálbér és sokkal többet költenek"???

Az nem hazugság?

Tapasztaltál ebből valamit???

Mert én egyáltalán nem tapasztaltam, hogy nőtt volna a bérem, és nem költöttem többet semmivel, max számlákra költök többet, de megélhetéshez éppencsak hogy marad valamennyi!

2016. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

1. Gyurcsány Ferenc nem követett el semmilyen bűncselekményt, rossz politikusnak lenni pedig önmagában nem bűn.

2. Orbán Viktor sokat árt az országnak, még rosszabb politikus, urambátyám mutyiországot teremtett, antidemokratikus, de mindaz amit ellop, elcsal törvényesen sőt alkotmányosan történik, mert ha valamelyik disznósága törvénybe vagy alkotmányba ütközne akkor módosítja a törvényeket, vagy beleírja az alkotmányba, hogy "kivéve a gyevi bírót". Börtönbe tehát ő sem küldhető, az erkölcsi felelősséget a magyar nép viseli, amely megválasztotta őt.

3. Az igazi veszélyt azonban a Jobbik jelenti, de ők is olyan ügyesen lavíroznak a penge élén, hogy habár a hülye is látja, hogy nyíltan újfasiszták, jogszerűen betiltani és vezetőiket lecsukni egyelőre nem lehet.

2016. jan. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

11-es "hazug", erről beszélek!

Ezt az aláírásgíűjtést mondták vissza néhányan!


[link]


Gondolhatod, mennyi iskolában kritikán alúli az oktatás!

Ha keresgélsz még a gugliban, kilők neked néhányat!

Erről miért nem beszél a közmédia, miért mindig a "jót" mondják???

2016. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!