Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbik Ifi Tagozatából...

Akik a Jobbik Ifi Tagozatából kiléptek! Ti miért?

Figyelt kérdés

Én is voltam IT-s és nagyon megbántam. Olyan emberekkel van tele, akik lesz*ják egymást, csak olyanokkal "barátkoznak" akik által kapcsolataik lesznek. Másokat lenéznek és kinevetnek, ha más a gondolkozása egyes témákban. A legtöbbjük meg se hallgatja a másikat, csak nyomják az agymosott dumájukat, ha pedig szépen érvvelsz, akkor egyszerűen felállnak és nem hallgatnak végig, otthagynak...! Amikor arra gondolok, hogy ők lesznek a jövő politikusai, akkor gyomorgörcsöm van. Ennyi eszelőst én el nem tudok képzelni. Okoskodók, beképzeltek és nem foglalkoznak egymással. Szégyen!

Ezek magyarok?? Annak merik magukat nevezni? Ha elődeink rájuk néznének csak fognák a fejüket!


Ti miért léptetek ki?


Köszi a válaszokat!



2016. jan. 24. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
3%

Milyen "agymosott dumájukat"?


A konzervativizmus és az anticionizmus nem agymosás, hanem a legnemesebb eszmék, amik természetüknél fogva közel állnak a jóérzésű emberhez.


Gondolom te egy liberális tudjuk-mi vagy. Érthető, hogy fáj az igazság ezért agymosásnak hívod, védelmi mechanizmusnak hívják az ilyet.

2016. jan. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
3%
Ez amit leírtál, nem csak a jobbikra, hanem úgy általában a magyarságra jellemző. A jobbikot emiatt nem érdemes szidni.
2016. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
És az elődeink nem fognák a fejüket, hiszen ők is ilyenek voltak. Nem véletlenül vesztettünk mohácsnál és a két világbáborúban.
2016. jan. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Az egyik sráccal eszmecserét folytattunk és valahogy feljött a téma az ókori Egyiptomról. Az egyiptomiak tudniillik egymás között házasodtak, így megőrizték a királyi vért. Más szóval nem hígították a vérüket. Ezáltal beltenyésztéses gyermekek születtek, akikre egy királyság jövőjét aligha lehetett bízni, mivel nem voltak normálisak, nem tudtak megfelelően gondolkozni sem.


Namost az egyik IT-s alelnök közölte, hogy márpedig ilyen nincs, és most jön az indok: MERT Ő ILYENRŐL NEM TUD!

Nebasssszz. Tehát amiről ő nem tud, olyan nem létezik. Ezzel a gondolkodással hova tovább érveljek? :DDD Miután egy könyvet előkerestem és egy fejezet címét akartam neki megmutatni, akkor eldobta a pcsába! :D


Hát köszönöm, ennyit a Kimondjuk, megoldjukról! :D :D Szép jövő állhat az IT előtt, ha ilyen embereket tesznek be. Kedves első, sajnos te is közéjük tartozol. Nem látsz el az orrod hegyéig. Csak a saját igazatokat sulykoljátok, a saját fszságaitokat nyomjátok, anélkül, hogy tudnátok miről beszéltek. Rögtön cionistaféreg vagyok, ha a véleméynem ütközik a tiéddel, pedig végig sem hallgattál, rá sem kérdeztél, csak nyomod a mondandód. Semmivel nem vagytok különbek a rasszistát kiáltóktól! Egy kaptafa az összes. Szégyen.

2016. jan. 25. 02:36
 5/27 anonim ***** válasza:
8%
Nem érzed magad szánalmasnak kérdező? :D Soha nem voltál te Jobbik IT tag, csak így próbálod lejáratni őket, ráadásul nagyon átlátszóan teszed. Az ilyeneket mit érezhetnek??
2016. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%
Nekem azért furcsa vagy egy kicsit. Mi van akkor, ha nem igaz, amit mondasz, és nem is voltál ott tag? Már Isten őrizz, hogy állást foglaljak, mert egyik pártnak sem érdekel az ifjúsági gittegylete, viszont nem ellenőrizhető az igazság tartalma az írásodnak, ezért akár arra is alkalmas lehet, hogy lejárass vele egy neked nem tetsző politikai csoportot...
2016. jan. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom kérdező, hogy te hol voltál eddig elvarázsolva, de a magyarok mindig is ilyenek voltak, amióta csak élek.

Mondjuk igaz, hogy még csak 25 vagyok, de akkor is.


Igen, a Jobbik IT-ben is magyarok vannak...

2016. jan. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
46%

Ezért is szoktak sokan nevetni rajtatok, amikor azt állítjátok, hogy a magyar az valami ilyen csodálatos, felsőbbrendű Igaz Nemzet, csak becsületes, csak erkölcsös, szuper rendibendi, segítőkész tagokkal.


Persze ilyenkor ti - gondolkodás helyett - elkezdtek mocskos zsidózni és lipsizni ahelyett, hogy belegondolnátok, ebben a mesebeli állításban valami tényleg nem stimmel.

2016. jan. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

"Namost az egyik IT-s alelnök közölte, hogy márpedig ilyen nincs, és most jön az indok: MERT Ő ILYENRŐL NEM TUD!

Nebasssszz. Tehát amiről ő nem tud, olyan nem létezik. Ezzel a gondolkodással hova tovább érveljek? :DDD"


https://www.youtube.com/watch?v=CmqcLBry6MM

2016. jan. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

,,Olyan emberekkel van tele, akik lesz*ják egymást, csak olyanokkal "barátkoznak" akik által kapcsolataik lesznek"

Nem tudom, hogy mennyire igaz a kérdező írása, csak erre az egy részre reagálnék: most mégis mit hittél? Szerinted minek vannak ezek az ifjúsági szervezetek? Az egész arról szól, hogy 1-2 tagnak intézék a kapcsolatokat és később ő is bekerüljön.

Arra meg kíváncsi lennék, hogy milyen beszélgetésnél jön el a téma, miszerint az egyiptomi uralkodok kivel házasodtak egy Jobbik ifjúsági tagozatban.

2016. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!