Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen egy miniszterelnök...

Milyen egy miniszterelnök hétköznapja? Hogyan szokott és milyen emberek közé megy? Otthon is őrzik, vagy ha én most kocsiba ülök és elmegyek a lakására akkor találkozhatok vele?

Figyelt kérdés

Milyen egy miniszterelnök hétköznapja?

Nyilván ő nem mehet le egyedül a penny-be vagy az auchanba bevásárolni. Akkor hogyan intézik neki az ilyen szükségleteit? Ki megy el neki pl wc papírt hozni? Egyáltalán kimozdul valahová állandó testőri védelem nélkül?


Normális válaszokra vagyok kíváncsi nem arra hogy ki mennyire nem szereti, ki mennyire egyetért vele, engem a nyers tények érdekelnek, hogyan élnek az ilyen beosztású emberek a mindennapokban?


2016. jan. 27. 14:47
 1/3 Sulek Péter ***** válasza:
Nekem volt ismerősöm Gyursány Ferenc fotóriportere volt, még Miniszterelnöksége idején ,és úgy viselkedett mint egy átlagember. Eljárt gyűlésekre utána a kocsmában meghallgatta az embereket, kártyáztak egyet, nincs állandó testőre meg ilyenek.
2016. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, az egyes akkora kamus ahogy van.
2016. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Indok???? Banyeg ha már hozzászólsz mondj is valamit a jó Isten áldjon meg.
2016. jan. 27. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!