Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL/TV2 miért nem ezt a...

Az RTL/TV2 miért nem ezt a videót vágta be, amikor beparáztatta az embereket, hogy ha ők nem lesznek akkor vége a világnak, nem lesz senkinek szórakozása és (félre) tájékozódási lehetősége?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=shbLfjEowjA&feature=player_em..


És érdemes megnézni a dátumot: "October 17, 2008". Ekkor még biztosan nem volt a Jobbiknak akkora támogatottsága, mint most. Úgy értem van egy olyan gyanúm, hogy ma többen megtapsolnák ezt a szándékot. Már akik értik miről van szó, és nem csak hisztériáznak.


Ezek szerint az "ultra független és hiteles politikailag sosem manipulatív" RTL és TV2 késett egy laza másfél évet:)


Lehetséges, hogy azért nem ezt, vagy valami ehhez hasonlót vágtak be, mert nem akarta egyik csatorna sem azt a "látszatot" kelteni, hogy ennek a szándéknak volna támogatottsága?


Úgy tűnik a Jobbik szépen belekényszerítette az RTL/TV2-t a ferdítésbe/csúsztatásba/hazugságba.


Ez a napra pontosan három héttel a választások előtti beparáztatás egy másfél éves hírrel, nem valami olyasmi mint amikor megmutatják, hogy milyen gusztustalan baktériumok laknak a vécécsészében és ha már eléggé megijedtél, ha már eléggé félsz, akkor rohanj és vegyél egy Domestos-t, azaz szaladj és ne szavazz a Jobbikra, különben nézheted majd összesen az m1-et meg a TurulTV-t?:)


A másik, hogy ezek szerint reális amit a Jobbik mond, mert ha nem lenne az, ha nem kellene tőle "rettegni", akkor nem verték volna ilyen nagy dobra ertéelpertévékettőék, nem?


2012-től elvileg csak digitális földi sugárzás lesz, akkorra mit tervez a Jobbik? Vagy egyáltalán nem szeretnék, hogy legyen RTL/TV2 még műholdról sem, vagy csak műholdról legyen?:) Én amúgy értem a szándékot és ebben igazat is adok nekik (bár nem ez az ország legnagyobb problémája), csak nem értem, hogyan gondolják kivitelezni - hozzáértő jobbikosok, erre válaszolhatnátok.


Ha volt már hasonló kérdés, akkor bocs és légyszi hurrogjatok le!:)


2010. márc. 29. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én feltennék egy másik kérdést is, miért nem 2008ban jött ezzel elő az RTLKlub, miért pont 2010ben a választások elött egy kicsivel? Tiszta ellenkampány az egész.
2010. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Talán mert egy másfél perces politikusi nyilatkozatot sem adnak le...
2010. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyébként, ahogy írod: "Ekkor még biztosan nem volt a Jobbiknak akkora támogatottsága, mint most." Ergo még nem volt divat jobbikosnak lenni, és a hírműsorok a szoros időbeosztásukkal nem fognak fél percet sem pazarolni egy törpepártra. Most már más a helyzet, de ezt Te is tudod.


Kérdezhetném én is: ha olyan tökéletes a jobbik programja, miért csak most lett hirtelen mindenki jobbikos? Miért nem két-három éve?

2010. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdezhetném én is: ha olyan tökéletes a jobbik programja, miért csak most lett hirtelen mindenki jobbikos? Miért nem két-három éve?



Mert most van választás bakker :D És most először indulnak, talán ezért...

2010. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

negyedik

Miép-jobbik harmadik út két százalékot kaptak asszem?

2010. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Talán mert egy másfél perces politikusi nyilatkozatot sem adnak le..."


De igen, attól függ miről van szó. Pl. amikor a színész óriás Gyurcsány majdnem elsírta magát a kamerák előtt. Am spec ezt a videót a lényeget tekintve megvágva egy percben is le lehet adni:)

2010. márc. 29. 13:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Elmondom, hogy én pl. tavaly nyáron hallottam először a Jobbikról:)) Szóval még ha annyira meg lennék velük elégedve sem lehettem volna jobbikos 2-3 éve. Ezzel azt akarom mondani, hogy sokan szerintem egyszerűen ezelőtt még nem is hallottak róla.
2010. márc. 29. 13:46
 8/12 A kérdező kommentje:
Félreérthetően fogalmaztam, szal nem mintha most akkora jobbikos lennék, csak nem gyűűűlölöm őket és van amiben úgy gondolom igazuk van. Úgy gondolom a Fidesz most sok mindenről csak azért nem beszél, mert nem teheti meg. Túl nagy a tábora és sok benne nem igazán nemzeti liberális, akiknek elég lehet egy rossz szó és már mennek is az LMPDSZ-hez mondjuk. Szerintem.
2010. márc. 29. 13:51
 9/12 anonim ***** válasza:
13:43: már ezelőtt is rendszeresen azzal reklámozta magát a Jobbik, hogy kiment a melegfelvonulásra az ellen tíltakozni. (Király András is ugyanígy tett Kanadában...) Ráadásul már 2006-ban indultak a MIÉP-pel együtt, miután 2002-ben meg alakult a mai formában. A Bethlen-program meg már régóta megvolt, szóval semmi új nincs a nap alatt a Jobbikkal kapcsolatban. Csupán most ezt a divat, és kész.
2010. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a kérdezőhöz én ezelött két évvel még nem tudtam a Jobbikról ! És mi van ha akkor nem volt ismert és most az lett? zavar mi?
2010. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!