Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György miért a Bukott...

Soros György miért a Bukott Baloldalt támogatja még mindig?

Figyelt kérdés
Nincs vezető, állandóan csak eszetlenkednek, a menekülteket támogatják. Én Soros helyében biztosan más és új pártokat kezdenék pénzelni.
2016. febr. 5. 12:12
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

Melyik pártot pénzeli Soros?

Ki az a Bukott Baloldal így nagybetűkkel?

Soros azt csinál a pénzével, amit akar. Amíg arra érdemesnek tartotta, a Fideszt és Orbánékat is támogatta.

2016. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
A bukott baloldal (mert összességről beszéltél) még mindig több szavazót tudott maga mellé szedni 2014-ben mint a jobbik....
2016. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2016 van!
2016. febr. 5. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Engem azért meglep, hogy (gondolom baloldali kötődésű) első válaszoló meg sem próbálta ezt a Soros legendáriumot valahova tenni. Egyszerűen csak nem turkál George pénztárcájában. :) Mind tudjuk ki a bukott baloldal, és mit is jelent ez a pénzelés, még ha itt George csak egy gyűjtőfogalom mindazokra, akik pénzzel támogatják a "független" civileket.


A baloldal és a liberalizmus Európa szerte önmaga paródiája mostanság, Magyarországon pedig igazából virágkora sem volt soha, mert amikor "nyugati mintára" megpróbálták kialakítani a közrendszert, akkor anyagilag a középosztály úgy érezte, hogy ez egy feneketlen kút, miközben őt kisemmizik. A kecske is éhen maradt, és a káposztát is megették. Ez persze Sorost kicsit sem érdekli, számára a nemzetközi relációk az elsődlegesek, nem a magyar minimálbéres lelki hogyléte.


A nyugati liberális elit szeretne arra számítani, hogy vitás kérdésekben nem kell még Magyarországgal is egyeztetni, hanem pl megmondhatják, hogy a déli áramlattal vagy a nabuccoval kell egyet érteni, szabad-e a "menekültek ellen beszélni" vagy sem, hogy bojkottáljuk-e az export-importot az oroszokkal krím miatt. A "bukott baloldal" ezt a funkcióját remekül teljesíti, és egészen sokáig még egy széles néptömeggel el is tudták hitetni, hogy ez az egész nemzetközi politikai felhajtás egy kicsit is érdekli a parasztot meg a jólétét.

2016. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
67%

"Egyszerűen csak nem turkál George pénztárcájában. :)"


Senki pénztárcájában sem szoktam turkálni. Az a véleményem, hogy a saját pénzét mindenki arra költi, amire akarja. De te sem válaszoltál arra, hogy konkrétan melyik pártot pénzeli Soros?

2016. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

De válaszoltam. A bukott baloldal "független" civil szervezeteken keresztül finanszírozza a tevékenységét.

Hogy az kinek a pénze, ha az én káromra spekulál meglehet a saját véleményem, nem a magánügye.

2016. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"bukott baloldal"... Demagógiából jeles!

Bővebb reakciót nem érdemelsz.

2016. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi lenne a helyes elnevezés?


mert ugye bukottak és elmondásuk szerint balosok

2016. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A jobboldalt miért nem emlegeted bukottként?
2016. jún. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert nem bukottak?
2016. jún. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!