Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti milyen TV csatornákat néztek?

Ti milyen TV csatornákat néztek?

Figyelt kérdés
Milyen TV-t TV-ket tartatok objektívnek, esetleg függetlennek?

#TV #objektív tájékoztatás
2016. febr. 11. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Spektrum, NatGeo, ID Extra, Viasat History...

Meg úgy megszokásból nézem a Csillagkapu Atlantiszt esténként, bár már párszor láttam az összes részt. :D

2016. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
TLC, Cartoon Network, ....
2016. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Al Jazeera, Arabia Live, Al KAss.
2016. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tv-m, filmeket és sorozatokat szoktam nézni ncoreról, jobban szeretem így, mert nincs reklám, alváskor yt lejátszó listát teszek be, Hogy szóljon valami. Híreket többnyire inkább olvasni szeretem, mert neten azonnal több forrásból is utána tudok nézni, kevésbé tudnak így manipulálni!
2016. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek M2-t, mi meg RTL Klubot este.
2016. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Semmilyen TV csatornát nem nézek. A fontos hírek úgyis elterjednek facebook-on, az meg, hogy Alsómocsoládon, vagy épp Pesten megerőszakolta valaki a feleségét, az meg ki a tökömet érdekel? Nincs kedvem továbbá a szélsőséges kormánypárti és kormányellenes csatornák hazudozásaihoz és ferdítéseihez sem. Hányok tőle, úgy ahogy a sok proli műsortól is hányok.
2016. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az m1 meg a rtlklub híradóit nézem, a politikai részeiken olyan jókat lehet röhögni!
2016. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
RTL Klub, Spektrum, National Geographic Channel, Discovery Channel, Cartoon Network,
2016. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán semelyiket sem.

A leírásba írt kérdésre is ez a válaszom.

2016. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
m1, m3, film+, duna, Echo. Függetlennek nem tartom őket, mert ilyen nincs is, de nincs indulatkeltés bennük, elég higgadtak. Nem úgy az RTL. A Tv2 tények az = baleset- és bűntettjelentés. És nem bírom ezt az erőltetett lassúságot a két műsorvezetőnél. Gondolom ez rendezői utasítás. Olyan, mintha pajzsmirigy alulműködésük lenne.
2016. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!