Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közmédia miért pont a...

A közmédia miért pont a Szegedi csokifesztivált tartja érdekesebbnek, mint a Budapesti tüntetést?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
A közmédia orbán és a fidesz szócsöve ezért nem tudósíthatnak olyan dologról ami sérti a nagyvezír és pártja érdekeit a gőgös büszkeségét, tehát nem tudósíthatnak a valóságról csak a mézes mázos fideszes propagandát nyomhatják éjjel nappal.
2016. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Már csak ez tartja életben a Fideszt, hogy amit eltitkolnak, az a probléma nem is létezik.
2016. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Biztos velem van a baj, de számomra is érdekesebb egy ilyen rendezvény, mint az utcán hőzöngő idióták.
2016. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Az nem köz-, hanem állami média. Van akik csak ezt fogják. Állambácsinak nem érdeke, hogy ebből hír legyen.
2016. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
3-as! Hőzöngő idióták, mi? Téged és a gyerekeidet tanítják, ha kórházba kerülsz te vagy a gyereked, ők szedik ki alólad a szart! Hogy merészelsz ilyen hangnemben beszélni róluk???!!!
2016. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Távirányítód van, miért nem kapcsoltál az ATV-re. Egyenesben adták.


Hallgattam egy darabig, de meguntam.

2016. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Pont a tanárok tüntetnek, pont azok, akiknek állandóan emelik a fizetését?! Ráadásul egész nyáron henyélnek, amíg más dolgozik, amiért persze ugyanúgy megkapják a fizetésüket. Szégyellhetnék magukat.


[link]

2016. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Az előbb belinkelt kép forrásán jót nevettem. Közmédia felmérése kb. annyira hiteles, mintha a kormányt kérdezné valaki.


Az átlagkereset egy hazug, lözung, abban a statisztikában hiszek, amit én hamisítok, mondotta Churchill.

2016. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Sokan vannak, jólteszik ha tüntetnek.


[link]

2016. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MolotovPunk ***** válasza:
69%
Fáj nekik az igazság,azért nem adnak hírt a budapesti tüntetésről.Ez a fityesz igazi arca.
2016. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!