Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolánkban miért emlékezün...

Az iskolánkban miért emlékezünk meg feltétlenül a holokauszt áldozatiról, ha a kommunizmus áldozatairól egyáltalán nem emlékeztünk meg?

Figyelt kérdés

Őszintén érdekelne, szerintetek miért van ez...


18 éves magyar lány


2010. márc. 30. 16:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ne gyere '56-al, külön megemlékezés van nagyon sok helyen a kommunizmus áldozatainak, nálunk nem volt!
2010. márc. 30. 16:54
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hibásnak tartom a törvényt. Vagy mindkettőt, vagy egyiket se lehessen tagadni. Én a magam részéről nem szankcionálnám törvénnyel, mert aki bunkó, az bunkó marad akkor is, ha törvényt hozol, hogy ne legyen.
2010. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
De most mit vered itt magad nekünk? Az igazgatónál tegyél erre javaslatot, ne rajtunk akard ezt leverni!
2010. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%
Ne legyél már tompa....
2010. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Milyen leverésről beszélsz? :) Véleményt kértem.

Tettem az igazgatónál panaszt, aki azzal érvelt, hogy nem tud a diákság viselkedni... Akkor holokausztot miért nem "szünteti meg" ilyen indokkal? Ott tudnak fegyelmezni? Mert az olyan nagyon fontos?

2010. márc. 30. 17:00
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert jelenleg magyarország zsidó kézben van, valamint egyrészét már felvásárolta Izrael, próbálják belétek nevelni azt, hogy a zsidók felsőbbrendűek, mindenkit le lehet szarni csak ők számítanak, s ha valaki nem kedveli őket az antiszemita rasszista fasiszta stb... Na ezért.
2010. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
Anyum, borogass! Komolyan azt mondod, hogy az a pár százezer magyar zsidó nem volt magyar??? Érted, MAGYAR!
2010. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Izé, én is csak most olvasom az előzményeket: szerinted akiket deportáltak, nem voltak magyarok? Radnóti neked nem volt magyar?
2010. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

Najó.

Itt most már lehetne azon is vitatkozni, hogy a zsidókat nemzetnek, vagy vallásnak tekintjük...

2010. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%

Tudod az a baj kiscsaj,hogy látszik rajtad nem az zavar,hogy nem volt a sulitokba kommunista áldozatait érintő megemlékezés hanem,hogy volt holokauszt megemlékezés.

Ezzel csak az a baj(még ha igaz is amit a zsidókról mondtok),hogy nem gondolsz bele,hogy ők is magyarok voltak,itt dolgoztak,az országért ugyanúgy tettek valamit mint mindenki más.

2010. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!