Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szűnhetett meg a Parlame...

Miért szűnhetett meg a Parlamenti ülések közvetítése a tv szolgáltatóknál?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem hordoznak semmiféle információt. Az üléseken gondolat nélküli szolgák hajtanak végre központi parancsot.

2. Nem jó, ha ezt néhányan észreveszik. Még eszükbe jut, hogy lehetne másképp is.

2016. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Hogy ne lássák az emberek, hogy mire kapnak milliós fizetéseket.

[link]

2016. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Mi közöd van hozzá? Majd a Gorbán megoldja.
2016. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Mikor szűnt meg?

Én láttam nemrég.

2016. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mert senki se nézte élőben, az érdekesebb momentumokat meg úgyis leadják valamelyik híradóban.
2016. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert csak a Fidesz által engedélyezett adók adhatnak közvetítést. Illetve a többi adó tőlük veheti át.
2016. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szia #4/6! Nemrég, az december lehetett...de idén már nincsen tv ami közvetítené.
2016. febr. 15. 11:04
 8/22 A kérdező kommentje:
...:) 4-es hozzászóló...:9
2016. febr. 15. 11:05
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Igen, decemberben láttam. De akkor is csak véletlenül kapcsoltam oda. Azóta nem kerestem, nekem nem hiányzik :)

A parlamenti ülések nem lényegesek, szerintem nem nézte senki, azért szüntették meg. Nem ott folyik az igazi munka. Hanem az anyagok előkészítésében, háttérmunkában. Az, amikor felszólalnak, csak formaság. Attól már változni nem fog semmi. Még nagyon régen Torgyán Józsit megnéztem néha, mert az felért egy kabaréműsorral :)

2016. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Azért be kell látni, Torgyán sok dolgot előre látott, ami mára pontról pontra bekövetkezett.

Tény, hogy egyéni módon csomagolta a mondandóját, de attól még igaz ami igaz.


Akik akkor kiröhögték, ma tüntetnek az utcán pont azért, amiért ő már húsz éve felemelte a szavát.

2016. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!