Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit rejt az interneten terjedő...

Kit rejt az interneten terjedő "Fákesz" nicknév?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hu téged nagyon megszívattak a haverjaid.
2010. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Itt az egyik hozzászólása: fákesz 2010.03.16. 21:21:32

Sziasztok!

Ez a bejegyzés többek között rólam is szól, ezért gondoltam megírom azt,ami történt. Éppen vége lett a Jobbik-rendezvénynek, mikor 3-4 fiatal odajött hozzánk, egyik kezében kamera, ami egyenesen felénk volt írányítva. Ahogy ezt megláttam egyből mondtam neki, hogy kapcsolja ki. Ez a felszólítás részemről és egy-két társam részéről is több ízben elhangzott. A kamerás nem óhajtott eleget tenni a kérésnek, erre az egyik társam megindult felé. A kamerás erre gyáva, féreg módon elfutott. Követük, de túl gyors volt, mi meg túl lassúak. A bazilika mellett álltunk meg ahol ott volt a kamerás gyerek haverja, akinek tudomására hoztuk, hogy azonnal hívja vissza a haverját és töröljék le a felvételt. Az egyik társam valóban megszorította a szemüveges gyerek sálját/kabátját, de testi sértés nem történt. Ezután egyikünk kezébe vándorolt a szemüveges szemüvege, hogy annak fényében kapja csak vissza, ha a szemünk láttára letörlik a rólunk készült felvételt. A kamerás gyerek nagy nehezen visszavánszorgott, elő is vette a kamerát. Először csak megpróbálta letörölni a felvételt, de nem tudta vagy nem akarta. Ekkor kijelentette, hogy most nem épp nyugodt a lelki világa, hiszen az imént az életéért futott. Ezen jót röhögtem magamban. Mindegy is, a felvétel végül törlődött, a szemüveg visszakerült a gazdájához. Testi sértés vagy lopás nem történt. És igen, valóban elhangzott egy, a nyaktörést kilátásba helyező mondtat. Annak ellenére, hogy ez inkább az ellen szólt, hogy az a kis kurtalábú törpe szóljon a rendőröknek, ez a 4-5 liberális féreg majdnem sószerint összehúgyozta magát félelmében. Egész konkrétan remegtek a félelemtől, annak ellenére, hogy ebben a személyes vitában Ők voltak többen. És hazugság, hogy ott volt mögöttünk a tömeg, hiszen egyrészt a rendezvény ekkor már percek óta véget ért, az emberek elindultak haza. De a leglényegesebb ezzel kapcsolatban az, hogy nekünk eszünkbe nem jutott volna másoknak szólni, hogy segítség baj van, védjenek meg, hasonlók. Ez pont, hogy rátok jellemző, ti kis sárdobáló férgek. A legszomorúbb viszont az, hogy ha esetleg lett volna ott mondjuk ötezer hozzátok hasnoló fiatal, liberális féreg, akkor is elértük volna célunkat, hiszen mi nem futunk el, nem kiabálunk rendőrért, hanem kiállunk magunkért és az akaratunkért! Ami pedig ezt a mondatot illeti:"e, figyelj. semmi nem történt, hamarabb ütöttek, mint kérdeztünk volna." Nevetséges hazugság. Ha valóban volt ütés legyél szíves mondd el, hogy ez pontosan hogyan történt, mert kíváncsi vagyok rá. De én nagyon jól tudom, hogy ez egy nyílvánvaló hazugság. Ha történt volna ilyen még büszke is lennék rá, főleg azok után, hogy megnéztem ezt a szar, szenny oldalt. Összefoglalnám az egészet: Azt, hogy kérdést tettek fel, amikor a kamerát a pofánkba dugták, azt innen, most tudtam meg. Tényleg! És mi értelme volt a pofánkba dugni a kamerát, kérdést feltenni, ha még a kamera be sem volt kapcsolva? Na nyílvánvaló, hogy erre nem fogtok tudni választ adni. Másodikként leszögezném, hogy egyikünk sem Jobbikos, én személy szerint még Jobbik-szavazó sem, hiszen én hányok ettől az egész demokráciának nevezett pöcegödörtől. A konklúzió: Néhány filoszemita féreg az "életéért futott", mikor csak annyit akartunk, hogy ne vegyenek fel kamerával. A futás után még be is húgyoztak, hiszen annyira féltek, az egyik szardarab majdhogynem megalázkodott már a végére. Erre össze-vissza hazudoznak a blogukba. Ja! És nagyon nagy szerencsétek van, hogy nemismertük ezt a sárdobáló-blogot, hiszen ha tudjuk ott a helyszínen, hogy ilyen hangvételű, gyalázkodó, hazudozó, magyarellenes cikkeket írtok, abban a pillanatban szétvertünk volna titeket, akkor már nem a szemúveg meg a kamera miatt kellett volna könyörögnötök, hanem az életetekért.

Na szevasztok!

2010. márc. 30. 22:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni

akárki lehet

2010. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

nemtom

de nem szimpatikus

2010. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez aztán értelmes kérdés... Bárki lehet, akár te is lehetsz az kérdező. Kit érdekel?
2010. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szórakoztató ez a keménykedő nethuszár... :)
2010. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Mindig megmosolyogtatnak az ilyen írások. Cuki.


Miért szeretnéd tudni ki az? Autogrammot szeretnél kérni tőle, vagy egyszerűen csak a szolgálatába szeretnél állni?

2010. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hol találtál rá erre az írásra ????????????????
2010. ápr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vonákok.
2010. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én itt találtam meg


[link]

2010. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!