Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sulisok, ti jól érzitek...

Sulisok, ti jól érzitek magatokat, megvagytok elégedve az életetekkel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki hogy látja a helyzetét. Általánosan hogy érzitek magatokat?

2016. febr. 19. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Én igen.

A legtöbben csak a herbált és a divatos dolgokat nyomják és nem tanulnak.


Nekem meg könnyebb dolgom lesz bejutni egy felsőoktatási intézménybe ennyi hü**e mellett:-)

2016. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Az "életemet" az iskolai nyűglődés, az állandó fejfájas, szétrágott száj jellemzi. Igen, kissé rosszul viselem a stresszt, ami ér, vagy amit kreálok magamnak. A tananyag teljesen érdektelen, hasztalan és esetenként hazug információk áradata (khm...töri). A tanóráink még ígysem elegendőek. Mindenki (-majdnem mindenki-) csak elhadarja a mondanivaloját és rohan a következő anyaghoz. Ez nem biztos, hogy a legoptimálisabb módja a tanításnak.

Gyakran nem bírjuk el a táskáinkat, bár a tankönyveket teljesen feleslegesen cipeljük, mert nagy részük használhatatlan még a legnagyobb jóindulattal is. A Mozaikos könyveket megigénylni szinte nem lehet, de ha sikerül, azt már-már nevetséges áron.

Az iskolában a szünetek a legjobbak, amiatt a néhány percért érdemes bejárni. Csak akkor tudunk dorgálás nélkül beszélgetni vagy egymásra mosolyogni.


Kicsit hosszúra sikerült, valószínüleg még ez is hiányos. Gondolhatod, hogy ez csak ripacskodás, biztos nem ennyire fekete-fehér, pedig igen!

Egyébként nem utálom annyira, mint ahogy esetleg az lejön az írásomból...

2016. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

"A tananyag teljesen érdektelen, hasztalan és esetenként hazug információk áradata (khm...töri)."


Haha :D. Idézz hazugságot a törikönyvedből!

2016. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
100%
A "megvagytok elégedve" (sic) mutatja, hogy nem valami jó az iskolarendszer :)
2016. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3! Majdnem az egész az...
2016. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha majdnem az egész, akkor könnyedén tudsz belőle választani. :)
2016. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Igazából nem az a baj, hogy sok a tananyag. A tanártársadalom rossz. Volt egy jó fizikatanárom nyolcadikban, olyan gyorsan leadta az anyagot (és értettük, amit tanított, arra még mindig emlékszem), hogy kb. az utolsó 2 hónapban fizikán nem csináltunk semmit, mert elfogyott a tananyag... :)

Ellenben a mostani... -_- A 10.b osztálynak előző félévben mindenkinek egyes lett a dogája, kivéve egy embernek, annak meglett a kettes... XD

És sajnos a gagyi tanárokból van több. Kémiatanár... Alig tanulunk kémiából valamit, habár én sima tagozatos vagyok (gimi) De a biosz-kémia tagozatosok tanára még rosszabb. Most nem írok minden tanáromról jellemzést, de a lényeg az, hogy rengeteg gagyi tanárom volt/van. Ez nem a tanmenettől függ. Anyámék szerint az megy tanárnak, akit nem vettek fel máshova. XD Van benne valami! :D

2016. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 17:07

Én is találkoztam már elég semmire való tanárral, pedig nem rossz iskolákba jártam...

2016. febr. 20. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!