Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek szerint ez jól van?

Fideszesek szerint ez jól van?

Figyelt kérdés

Mszp-sek az ő idejükben százmilliókat loptak és a multikat részesítették előnyben, akkor lázadás volt.

Most a Fideszesek milliárdokat lopnak és a haverjaikat részesítik előnyben, tehát konkrétan az eredmény ugyan az, csak most több a lopás, és a multik helyett a haveri társasághoz kerül a pénz, és ennek most tapsolnak, ez jól van így...Mi ebbe a logika?



2016. febr. 20. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Na, ezt én sem értem, ezen már én is sokat gondolkoztam. És ezt még sokan azzal "magyarázzák", hogy itthon, az országban marad a pénz. Ennél szánalmasabb "magyarázatot" el sem lehetne képzelni, ilyen szempontból mindegy, hogy kik lopnak, mert így is úgy is a nép, az úgynevezett átlagemberek szívnak. Ezt a mesét meg el is hiszik sokan.
2016. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Nagyon jól van minden így ahogy van.
2016. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ezaz hogy a haveri társaság se az országban hagyja a pénzt,(lásd hörcsög vajna, aki monacoba menekíti a pénzt, vagy a többi akik a fülöpszigetekre, esetleg svájci bankszámlákra..)
2016. febr. 20. 18:01
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

És nem fogok belemenni, hogy miért.

Úgy sem értenétek meg mert egyszerűen hülyék vagytok a politikához. A fröcsögéshez meg a köpködéshez értetek. De ahhoz nagyon.

2016. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Jaj, igen, na erről meg nem is beszélve. Emiatt pontosítok, amit írtam, az bizonyos esetekre vonatkozik. Ezekben az általad felsorolt esetekben meg már meg sem kísérelik a rablásaikat kimagyarázni.
2016. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
4-es szerintem kíséreld meg, kíváncsi vagyok a véleményedre.
2016. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

B.azmeg, mit nem értesz??!

Itt van Victor Orbanescu, aki szétlopja az országot, még anyádból is kilopná a kölyköt, ha tudná. 2010. után 2014-ben is megszavazta a birka magyar, és amennyi birka van, megszavazzák 2018-ban is.

Victor meg rájött, mennyi marha van ebben az országban, és ellopja még a jövő évet is. Jól csinálja. Én is ezt tenném.

2016. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Molyember ***** válasza:
96%
Szerintük ez azért van jól, mert fideszesnek lenni vallás. Csak a butábbak mentegetik hülyeségekkel a Fideszt, baráti társaságban, nyugalomban, pár sör után beismerik, hogy ugyanúgy tolvajok, de akkor is rájuk szavaznak, mert az a Fidesz. Ebben nincs logika, a másik oldal ugyanezt csinálja. Ez egy érzelmi döntés. Ne kérd őket számon, még csak megérteni se akard, csak '18-ban menj el szavazni, ne megint az ország negyede döntsön a kétharmadról. Mindegy, kire, csak szavazz.
2016. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#7


Nos ezt írtam már párszor, de leírom neked is.

A kimondott szónak teremtő ereje van.

KÉRLEK diktátorozd még Orbánt. Napont 4x 5x legalább.

Nektek lesz köszönhető, ha végre létrejön az Orbán diktatúra!

Éljen Orbán Viktor, és éljetek TI is, az Orbán diktatúra megálmodói és legnagyobb támogatói. :)

2016. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 18:28

Mi a probléma? Nem tetszik a rendszer? Majd eltöltesz a 3 évet a 'csuti munbkatábor kettes krematórimában, mint humánszenesítési munkatárs, oszt megtetszik!

Ha meg utána sem tetszik, akkor családostul bele leszel építve a kiskunhalasi, 80 ezres Estadio Victoriano stadion talpazatába.

Nem kár a felforgató elemekért. Így, vagy úgy, de Victor rendet tesz!

2016. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!