Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye ezt most nem kell kifizet...

Árokpart kérdése:

Ugye ezt most nem kell kifizetnünk? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Ma kaptunk a FŐGÁZ-tól egy szép kis csinos becsült összeget egy hónap elszámolási időszakra 84235 ft-ot úgy, hogy le sem olvasták és átlagban 30 ezer ft körül szoktunk fizetni. Közben januárban meg már fizettünk egy becsült összeget 31000 ft-ot. Egy hetet adtak rá, hogy kifizessük. Ha leolvasom a mérőóraállást és az előző csekket beküldöm tudják vajon korrigálni? Van valamilyen megoldás? Esetleg más is járt már így és hogyan végződött a dolog? Köszönöm ha valaki válaszol.
2016. febr. 22. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész be személyesen, vagy telefonálsz be? Én nem bíznék a postai küldözgetésben, ahol egy nyomorult levél városon belül is egy hétig kallódik...
2016. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Próbálkoznak mindig embereket lehúzni ilyen cégek!
2016. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Hogyne kellene befizetni. Ennyi az elszámolás.
2016. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Január 18-án fizettük be a 30 ezer ft-os csekket. Most találtam meg. Az szintén becsült és ezen elszámolási időszak alatt fizettem be. Ha beküldöm akkor igazából ezt le kellene vonniuk belőle nem?
2016. febr. 22. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
talán nem engedted be őket leolvasni a mérőt...ilyenkor az átlag ár 3x-át kell befizetni.
2016. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó leolvasás január 1-én volt az meg fel is van a számlán tüntetve azzal nincsen is semmi baj, az már benne volt a 30000-es számlában amit befizettem. Azóta nem voltak leolvasni, falun élek észrevettem volna meg meghallottam volna ha hangosabban jelzik érkezésüket. Sőt a legnagyobb ajándék lenne, ha akár holnap betoppanna a leolvasó, mert akkor legalább tisztázódna. Az is lehet, hogy utánaérdeklődők, hogy olvasták e le egyáltalán az utcában azóta valakinek.
2016. febr. 22. 18:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt valóban nem írtam, hogy vidéki vagyok és az EON-os átadás miatt történt ez .Ennek tükrében kérdezem, hogy az átállás miatt van e erre megoldás. Elnézést kérek, először biztosan azt hittétek, hogy Pesti vagyok és eredetileg is FŐGÁZ-osok voltunk. Igazából már azt is illetve úgy kérdezem, hogy vidéken jár e valaki hasonló cipőben az átállásból következően túlszámlázási problémával.
2016. febr. 22. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!