Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes politikusok miért...

Fideszes politikusok miért nem tudnak örülni annak, amit nem ők csináltak de a népnek jó?

Figyelt kérdés
Pécsre leért az autópálya - végre - én nagyon jónak tartom, nem zsákutcának, mert aki a fővárosba akar gyorsan eljutni az már használhatja. Ja még valami, én is a nép vagyok és a nép nevében beszélek!
2010. márc. 31. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Láttad hogyan épült? Tudod,hogy milyen drága az nekünk?

Tele van felesleges műtárgyakkal s ráadásul az egyik völgyhidat félpályásan adják át, mert süllyed az egyik fele.

Szóval ez jó nekünk?

Egy M6-os mellett élő

2010. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak akkor örülnék neki,ha nem csak Pestre lehetne rajta eljutni,hanem pl.Debrecenbe is.Miért megy mindan autópáya a fővárosba? Ha elakarok jutni Zalaegerszegről,Derecenbe vagy Egerbe,mindig fel kell mennem Pestre,hacsak nem akarok rossz utakon döcögni.És én is anép vagyok.

Amúgy pedig a Fideszes autópálya sem volt olcsóbb,és azon is voltak a felesleges beléptető kapuk.

Egyik sem különb a másiknál.

2010. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülnek neki, és persze elmondják mi a gondjuk vele.

Anno nem emlékeztek Budapest SportAréna, Tüzijáték, Nemzeti Színház ügyekre.

2010. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67-nek mondom hogy az lesz az m8-as veszprém-dunaújváros-kecskemét-szolnok-debrecen kb ilyen félkörívben (pontosan nem tudom) amit már nem ez a kormány fog építetni illetve 10 kmter van kész belőle ami a Pentele hidat jelenti.
2010. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhessek ... nemsokára jön a baba ..
2010. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dávid ***** válasza:

jó, h iylen kérdést teszel fel!

Minden kormány épített, törvénykezett úgy h. annak hatásai rendkívül pozitívak voltak.

Sajnos a beszűkült látókörű szavazók jobb- és baloldalon egyaránt képtelenek elismerni a kevéssé szimpatikus párt érdemeit is.

Ha most 51%-ot kapna egy új párt és megszavazná a családon belüli erőszak megfékezését célzó törvényt, tuti h egyből neki esne az mdf-fidesz-jobbik-mszp stb.

2010. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!