Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ti településetek Facebook...

A ti településetek Facebook csoportjában is állandóan politizálnak?

Figyelt kérdés
Nálunk állandóan, naponta politikai (többnyire ellenzéki) posztokkal dobálják a csoport üzenőfalát. Alig van a településünkről valami érdemleges! Már a csoport 90%-a unja! Nálatok is ez van vagy csak nálunk ilyen ,,kockák" az emberek?

2016. febr. 24. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Van egy olyan tippem, hogy neked nem a politizálással van bajod, hanem a "többnyire ellenzéki"-vel.
2016. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok semmiféle település csoportban benne. Nem látom túl sok értelmét. Gondolom tele van facebookra szabadult nyuggerekkel, azok csinálnak magukból kétnaponta bolondot közösségi oldalakon.
2016. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es; megbukott a tipped, nem talált! :D


Az a problémám (és a TÖBBI csoporttag), hogy olyan hülyeségeket, hírportálokat(Index, 444.hu és társaik) posztolnak, hogy az ember a falra mászik tőlük! És lesz*rják, hogy sok embert idegesít! Felvetettük, hogy hozzanak létre egy külön, saját, zárt csoportot, ahol kivesézhetik magukat. Mit gondoltok mi volt a válasz?! Hőbörgés!Lehurrogás! Azt kaptuk válaszul, hogy ,, úgyis minden dologból politika van". Meg hogy ,,ezekkel segítik, tájékoztatják a buta, zöldfülű embereket..."


Na, most szóljatok hozzá!


2-es, ott a pont!

Mind az összes nyugger!

2016. febr. 24. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a csoport nagy része unná, ki lennének moderálva ezek..
2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja és 1-es!

Nem vagyok kormánypárti!

2016. febr. 24. 19:03
 6/8 A kérdező kommentje:

4-esnek


Hát igen, csakhogy a kedves csoport admin lesz*rja. :(

2016. febr. 24. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel idáig.
2016. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy csoport egykor, aminek a neve csak ennyi volt: Szolnok. Kiderült, hogy az összes, aki benne volt, jobbikos vagy annak pártolója. Amikor finoman megfogalmaztam, hogy valamivel nem értek egyet 100%-ig, hát úgy ki lettem közösítve, hogy leléptem onnan. Hol a demokrácia?
2016. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!