Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Görög-Macedón határon bebizony...

Görög-Macedón határon bebizonyosodott hogy a kerítés nem megoldás a migránsok kérdésre. Mikor fogja ezt belátni a magyar politika is? Vagy éppen ezért akarja Orbán Viktor "kintebb tolni" a határt mert tudja hogy a kerítés nem véd?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem elég a kerítés, akkor keményebb eszközökhöz is lehet nyúlni.

De eddig nálunk elégnek bizonyult a kerítés.

2016. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1, Eddig, viszont mostanában megint megszaporodott azok száma akik átvágták! Ezzel a gyenge haderővel és rendőrséggel esély sincs. Főleg úgy hogy a határhoz legközelebb csak Hódmezővásárhelyen van működő laktanya. Nincs határőrság, nincs kiképezve határvédelmi feladatokra elég ember. A honvédség és a határőrség nem véletlen külön volt anno oktatva. Teljesen más.
2016. márc. 1. 15:29
 3/13 anonim válasza:
75%

Kicsit gatyába kellene rázni ezeket a migránsokat :)

Megkell mutatni nekük,hogy az illegális határátlépés következményekkel jár,és ők sem állnak a törvény felett.

A határőrségnek vagy rendőrségnek jól elkellene fenekelnie őket és megfizetettni a károkat,melyeket a keritésben okoztak.

2016. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dymo ***** válasza:
69%
Mit is bizonyított be? Ha akarták volna, egy perc alatt szétverték volna az egész csürhét, csak ugye ott van a média és a PC baromságok. A kerítéssel semmi gond nincs. Egyszer el fog fogyni a türelem, aztán nem csak simogatva lesznek. Röhej, hogy egyesek úgy állítják be a helyzetet, mintha egész Európa védtelen lenni a migrik ellen. Egyelőre nálunk van a nagyobb bot, és ez így is fog maradni.
2016. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem fog senki bánta senkit! Nem állna bele egy katona sem rendőr sem egy ilyenbe! Vizsgálatok, nemzetközi ügy lenne belőle! Lőni sem mernének főleg hogy emberre? Még máig kezelik a zsoldos magyarokat kik anno lőttek emberre a délszláv háborúban. Kerítés kell meg rendes őrség. Ha ez van fegyvert sem kell használni.
2016. márc. 1. 16:31
 6/13 Dymo ***** válasza:
62%
Ja, és a migri meg minden kényszerítő eszköz nélkül inkább visszafordul... Látod milyen békések voltak a macedón határnál is, és hogy hatottak rájuk az észérvek, hogy csak várjanak egy kicsit.
2016. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Nahát!


Amikor hónapokkal ezelőtt azt írtam itt, h a kerítés nem állítja meg a menekülteket, én voltam a hülye, meg mindenki engem győzködött, h dehogynem.


~hátradől, ropi kibont, sör bekészít~

2016. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell feltétlen éles lőszerrel lőni rájuk.

Már vannak remek oszlatófegyverek, amik elegek ellenük.

2016. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Jó megoldás a kerítés csak áramot kell vezetni bele! Aztán meg mögé fegyveres katonát állítani. Nem lőne közéjük senki? Dehogynem! Én simán közéjük lőnék. Előbb utóbb úg,is löni fog valaki.
2016. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kerítéssel kell körbevenni az országot, hanem tűzparanccsal.
2016. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!